Aşık olunca karnınızda ne uçuyo sayın ks?

Aşık olunca karnımızda kelebekler uçuyoda acep kelebekler aşık olunca onların karnında insanlar uçuşuyomudur..?

Pek bi merak ettim hayat memat meselesi..

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

• Kelebeklerin ömrü bir günse sadece bir gün boyunca mı uçuşuyorlar ? Aşk sadece tek günlük mü ? Bende bunları merak ediyorum :D Bu arada kelebeklerin karnında insanlar nasıl uçuşabilir ki insan kelebek karnına sığmaz bence :):):)

2|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 15

• İnsanların kanatları yok uçuşamazlar kelebeklerin karnında :)

2|0
    0|0
  • Aşık olunca karnım gurul gurul ediyo. Demek istediğim gurul gurulda aşık olduğunda karnı gurul gurul ediyomuş. Yani kelebeklerin karnında da kelebekler uçuşur !

2|0
    0|1
  • zihnimde şimşekler çakar yüreğimde fırtınalar kopar yüreğimde depremler olur sevda diyarlarına yelken açarım onu düşler onu hayal ederim varlığım varlığında kaybolur bir bedende iki ruh gibi her soluduğum havada ismini an gibi yüreğimde yaşarım sevda denizinin derinliklerinde kaybolurum onun diyarlarına yelken açarım benliğimi saran duyguların esiri olurum onun için yaşarım sevdasıyla yaşarım ve toprak olurum...

2|0
    0|0
  • kusura bakmayında çok saçma bir soru soru sormak için sormuşsunuz galiba

2|0
    0|0
    • soru sormak için soru soranları pek bi seviyolla belki benide sevller die şettiydim:(

• Başkaları tarafından sevilmeyi boşverin kendiniz olun yeter bak ben burada öyleyim içimden geldiği gibi cevap yazıyorum kimse umrumda değildir

• unuttum ben o hisleri :( öyle bir derinlere atmışım ki çıkmak istese bile kaç tecrübeden sıyrılması gerekiyor çıkana kadar zaten geçip gidiyor .

1|1
    1|0
  • İnsan anatomisinde yeni bir çığır açtın.

3|0
    0|0
  • :D

bayirsaklarım gımıldıyor :D

3|0
    0|0
  • aşık olunca değilde aşırı cinsel istek oluşunca ordatuhaf şeyler olur :))

2|0
    0|0
  • çok başka şeyler uçusuyo söyleyipte yaftalanmaya gerek yok anladın sen onu

1|0
    0|0
  • aşk iyide bide ayrılık olunca insan bunalım geciriyor

2|0
    0|0
  • 5 bardak tuşu suyu içipte miğden bulanmış gibi oluyo..

2|0
    0|0
  • Aşk diye bir şey yok anlatamadım size bunu bir türlü ...

2|0
    0|0
  • f.ck all the butterflies

1|0
    0|0
  • Onlarin karninda fanta var diye biliyorum.

2|0
    0|0
  • Bende filler tepiniyor :):)

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...