Bakalım doğru cevabı kim bulacak?

2 kişilik arabanızla yağmurlu bir günde yol almaktasınız..Otobüs durağının önünden geçerken, o da ne, durakta daha önce hayatınızı kurtarmış olan doktorunuz, çok yaşlı hasta ve hastaneye acilen yetiştirilmesi gereken bir teyze ve uzun süredir izlediğiniz onun için ölüp bittiğiniz hayatınızın aşkı..Siz olsanız hangisini alırdınız arabanıza?

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Arabayı doktora verip yaşlı kadını hastaneye yetiştirmesini ister, ben arabadan iner, hayatımın aşkıyla kalırdım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Arabamı doktora verirdim teyzeyi yetiştirsin hatahaneye diye sonra gidip kızın yanına önce aptal aptal gülümserdim sonrada merhaba derdim :(

0|0
    0|0
  • Çok yaşlı hasta ve acilen hastaneye yetiştirilmesi gereken teyze tabii. Doktorumdan bana ne? İşi o zaten. Sevgili kısmına gelince uzaktan gözlerim sadece hiç kimse için asla ölüp bitmedim bitmem de. Ama teyze çok hasta ve ölecek. Tabii ki alırım onu giderim.

0|0
    0|0
  • Doktor yanlış hastaya öncelik vermelidir hayatınızdaki erkekte o yaşlı kadına yer vermeyip eğer arabaya biniyorsa o yanlış yoldadır doğru mantık bu ama ortada bir şey daha var otobüs durağı olduğuna göre herkes otobüsede binebilir :)

0|1
    0|0
  • arabayı doktora verirdim, yaşlı teyzeyi de yanına alıp hastaneye götürürdü, hem yolda göz kulak olurdu ona. ben de hayatımın aşkıyla yağmur altında başbaşa kalıp romantik bir akşam geçirme fırsatı bulurdum böylece ;)

0|1
    0|0
  • doktorla teyzeye verirdim arabayın ben iner durakta kızın yanında kalırdım

0|0
    0|0

• aşkımı..

dr beni kurtarak işini yapmış

diğerleri yaşlı ve hasta zaten:D

ne hali varsa görsünler

yaw aşkım orda kimi tınlarım ben.

0|0
    0|0
  • Daha önce beni kurtarmış olması hiç önemli değil.Doktoru arabaya alır hastaneye götürürdüm.

Zaten bu durumu kabullenmeyecek kızada ben bakmam

0|0
    0|0
  • hasta teyzeyi arabaya alır, direksiyonu da hayatımı kurtaran doktora emanet eder,

hayatımın aşkının yanına gider, yağmurun altında birlikte ıslanırdık..

0|0
    0|0
  • link

:)

0|0
    0|0
  • Aşkımı alırdım doktorda teyzeyi tedavi etsin :D

0|0
    0|0
  • hespnin arabaya sokardım D: :D :D

0|0
    0|0
  • türk usulü sıkışırdık araca:)

0|0
    0|0
  • sen cok flim izlemisin dikkat et derim

0|0
    0|0
  • Bruce Willis bu soruyu 20 yıl önce sormuştu.. Geç kaldın.

0|0
    0|0
  • görmezden gelirim

0|0
    0|0
  • arabayı dr.a veririm. teyzeyi hastaneye o götürür. ben de hayatımın aşkını durakta götürürdüm. :)

0|0
    0|0
  • Arabadan iner doktora bırakırdım, o teyzeyi hastaneye götürürken bende kızla takılırdım.

0|0
    0|0
  • Doktora söylerdim şu teyzeye bak hele diye, sonra kızı alıp giderdim :D

0|0
    0|0
    • Bu arada hangi doktor durakta bekler la, adamların özel şöförleri var bu soruda bi terslik var :D

• Soruyu tamamen okumadim. Hikayeyi biliyorm. Arabayi verir hastayi kurtarir hatunu alirim.

0|0
    0|0
  • kızı :)) alırdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kardesim zaten otobüs duragında beklemiyorlar mi. otobüse binip gitsinler, niye beni gerim gerim geriyorlar ki:)

0|0
    0|0
  • acilen hastaneye yetişecekse teyzeyi alırım da madem o kadar hastasın durakta ne işin var teyze ! kesin gezmeye hale gittin fenalaştın dimi diye saydırırım. aşık olduğum çocuğu almam kimbilir kile gezmeye gidiyor hıyar. doktorda parasına kıysın taksiye binsin of çok asabiyim zaten

0|0
    0|0
  • ben olsam yaşlı teyzeyi alırdım doktorum hasta değil benim yardımıma ihtiyacı olmadan da kendi başının çaresine bakabilir. ayrıca teyzeyi aldıktan sonra sevdiğim kişinin gözünde dahada yükselirim ;)

0|0
    0|0
  • kucak kucağa tıkış tıkış bindiririm ya doğru cevabını biliyorumda bana mantıklı gelmedi :D böyle daha mantıklı malum 2 kişilik arabaya beş kişi de biner :D

0|0
    0|0
  • Aşkımı.

Doktor gerisini kurtarır.

0|0
    0|0
  • ben bilym bunu arabayı dktra verrm teyzeyle gtsn die bende askımla kalırım:)))

0|0
    0|0
  • aşkım yanımda oturuyordur onunla araçtan iner doktor teyzeyi hastaneye yetiştirir :) iyimii

0|0
    0|0
Yükleniyor...