Lütfen sporcu arkadaşlarım bir bakarmısınız ya rica ediyorum?

1 ay boyunca sabah akşam 4x30 mekik yaptım göbeğimde yok hiçbir gelişme olmadı hadi azıcık gelişme olsa bile razıyım onu görür hırslanırım ama yok. Sinir oldum şu an o kadar mide bulantım zorlamalarım emeğim boşaymış neyi yanlış yapıyorum gerçekten çok hayal kırıklığına uğradım şu an

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• mekikle yağ yakılmaz ki kanki
    mekikle sıkılaşırsın
    yağ yakman için kardiyo yapman lazım
    ya koşu bandında 30 dk HIIT yap
    ya da P90X var o tarz yap
    ya da Shaunt T nin antreman programını yap
    + o mekik şınav hareketlerini yap
    + beslenmene dikkat et
    en geç 2 aya taşsın

0|0
    0|0
    • P90X kızı öldürürsün :D

• arkadaş 25 dk ysa 10 dk yapar
      daha hafif yapar
      yattığı yerden veremicek sonuçta :D

Erkekler Ne Diyor 11

• Mekikle olmaz. Yağ oranını belli bir seviyeye indirmen gerek. Ağırlık çalış ya da p90x, insanity gibi programları araştır. Yap.

0|0
    0|0
  • 1 ayda bir şey olmaz zaten

yağ tabakasını eritmek gerekiyo karındaki, ondan sonra görünür ancak 1 ay çok kısa bir süre + olarak mekik de yetmez başka karın hareketleri de var ve sayıyı arttırmak da şart

0|0
    0|0
  • bu programı yaparsan adam ne yaparsa yap bak görüceksin farkı miğdende yanma bile hissediceksn terler boşalıcak

https://www.youtube.com/watch?v=W-9L0J_9qag

eig pliz erkek arkadaşlar sizde yaparsanız harika sixpackler elde edeilirsniz.

0|0
    0|0
  • Bölgesel zayıflama yoktur, kalori harcarsın ve vücudundaki yağlar erir, demek ki yeterince kalori harcamıyorsun ya da yediğinle harcadığın denk.

0|0
    0|0
  • Öyle 2 3 gün mekik çekmekle Olmaz ayriyetten diyet yapman lazım baklava diyetle çıkar ve sağlam idmanlarla yeri geldiğinde ağrıdan oluceksin ayağa kalkicak halin olmucak eğer bunları göze alabilirsen yaparsın yok yapamazsan hiç başlama

0|0
    0|0
  • Koşman gerek kardeşim yağlar ter ile atılır koşmalısın günde en az 4 km koş sonra mekik yap mekik alt yapıyı düzenler koşu yağları siler süpürür. İmkanın varsa günde 45 dk ile 1 saat arası yüz (suda durma yüz!) 1 ayda farkı görürsün ;)

0|0
    0|0
  • Bu işin altın kuralı sabırdır. Sabırla düzenli antrenman programına devam ettiğin sürece istediğin ve beklediğin sonuca muhakkak ulaşırsın.

0|0
    0|0
  • Sabah aksam yapma 3-4 gunde bir dinlen..

0|0
    0|0
  • 3 ay bekle

0|0
    0|0
  • Sabah aksam olmaz. Gunde bir kez 4 hareket yapıp. 1 gun dinlendirmelisin kası.

0|0
    0|0
  • 4x 30 hariak ilerleme kayıt edersin

0|0
    0|0
    • 1 aydır sabah akşam yaptım ama hiçbir sonuç yok çok az olsa bile razıydım

Kızlar Ne Diyor 2

• Sabret 1 ay başlangıç daha

0|0
    0|0
  • Olur.

0|0