Erkekler, spordan anlıyan arkadaşlar?

3. haftam cok sıkı bir diyet yapıyorum spora başladıgımda 78 kiloydum boyum 178 3 haftada gobegimin üst tarafı eridi daha öncesinden futbol oynuyordum bıraktım kilo aldım 3 hafta sıkı diyet ve cok disiplinli antraman yaptım 2 kilo aldım ama vücutta bariz incelme var nedeni nedir arkadaşlar cunku 3 haftada kas kutlemin 2 kilo artıcagını sanmıyorum

0|0
4

En İyi Erkek Görüşü

• şöyle düşün günde sen en az 5 6 öğün yiyorsun salata bile yesen senin vücudun 3 öğüne alışık ve spot yapıp kalori yakmaya başladın besinlerden alabildiğince alır ve depolar bir kısmı protein olarak bir kısmı yağ olarak ve bir kısmı kütle olarak. inan bana 5. hafta baktığında 100 gr bile artma olmayacak çünkü metabolizma 28 günde alışır değişimlere (yetişkin ve normal bir insana göre) daha sonra yağlar eridikçe ufak ufak verirsin kilolarını yavaştan proteinler kasa çevrilir ve kütle artışını farkedersin tabi o farkettiğin aslında kasların üstündeki yağ katmanı eridiği için 2. ve 3. ayda artık kaslar iyice büyür ve gözle görülür fark olduğunu herkes söyler hatta özenip yazılan arkadaşların olacaktır. 6. ayda artık 3 gen vücutlu hafif baklavalı ve dolgun göğüslü ve sırt kasları belirginleşmiş bir erkeğe dönüşürsün ;) sonrası sana kalmış ama ben 6. aydan sonra antremanları yavaşlatmanı ve hız antremanlarına yönelmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • cok tesekkur ederim yapıcam dediklerini :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Kas kutlen 1 senede 1 kilo artsin sujret vucudundaki yaglar erimis baska nedeni yok spora devam

0|1
    0|0
  • spora devam devam olucak

0|1
    0|0
  • ip atla iyi gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...