Evli bir kadın sizi seviyor ve daha önce görüştüğünüz bir yere davet ediyorsa?

Geçtiğimiz sene evli olduğunu bilmeden beraber olmuştum bu kadınla. Beni çok seviyordu. Halen de seviyor. Evli olduğunu öğrendiğimde ayrılmıştım. O günden bugüne hep beni aradı, mesajlar attı. Mesajları dur durak bilmedi. Biraz önce attığı mesajda kanser olduğunu ve benimle ilk buluştuğu yerde beni beklediğini yazmış. Ben de aradım ve gelemeyeceğimi söyledim.

Bir tarafta kanser olan beni seven evli bir kadın, diğer tarafta bekar, ona karşı bir şey hissedemeyen ben... Şu anda vicdan azabı duyuyorum. Hastalığını nüksettirmekten çok korkuyorum. Onun için çok üzülüyorum.

Yerimde olsaydınız ne yapardınız?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Teselli etmek sana mı kaldı diye sorarlar adama ...

0|0
    0|0
    • Kadının gözü benden başka bir şey görmüyor. Hastalığı olmasa umrumda bile olmazdı emin ol. Benim yüzümden moralini sıkıp motivasyonunu düşürmesi beni kahredecek. Derdim bu.

• Ben uzak dursam da o durmuyor. Evli kadınla asla bir ilişki yaşamam diye kendisine çok anlattım. Bana ayrılacağını söylüyor. Ben ayrılsan da şu anda senle konuşmak istemiyorum diyorum. Ağlıyor sızlıyor. Ben biraz merhametliyim galiba. Bundan kaybediyorum.

• Ayrılma sebebi sen olma , bırak kendi sorunlarını kendisi aşsın ...

Kızlar Ne Diyor 7

• numaranı değiştir. ailesi ilgilenir onunla, senlik bir durum yok

0|0
    0|0
  • Ee bu kadın yıllardır niye boşanmamış madem çok seviyordu seni ne zoru varmış.

0|0
    0|0
  • madem kanser, kocası ilgilenmeli sen değil

0|0
    0|0
    • Kocası bununla ilgilenmiyormuş.

• o zaman ailesinden birileri ilgilensin ama eminim ailemde de kimse beni sevmiyor diyecektir. ama bu durumda da kanser dayanışma gruplarına başvurabilir... onlar da dağa kaçtı-dağ nerde yandı bitti kül oldu felan diye bahaneler uyduracaktır gerçi...

• Kaaç bence

0|0
    0|0
  • seviyormusun?

0|0
    0|0
  • uzak durmak en mantıklısı ve seni aradığı zaman telefonlarına çıkmamalısın ve kanserim dedi sana ama belki de sadece geleceğini düşünerek böyle bir yalan uydurmuş olabilir..

0|0
    0|0
  • uzak durmalı kocası değilsin dimi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Son Kez Olsun Git Ve Gittiğinde Moral Ver 1 Saat Artık Ne Kadar Kalıcaksan Cafede Hayata Tutunması Gerektiğini Yaşamaya Bağlanmasını Anlat Ve En Son Olarak Yine Bu Son Görüşmemizdi De Ayrıldıktan Sonra Kendi Hattını Kır At Facebook Unu Biliyorsa Onu Engelle .

Her Ne Olursa Olsun Bişe Yaşanmış Ve Hasta Sen Son Kez İnsanlık Görevini Yapmalısın .

O NAMUSSUZLUK YAPMA DİYEN ŞAHSİYET

Ne Kadar Erkeksin Karşına Evli Kadın Çıktığında Senle Konuşmak İstediğin De Hayır Dicek Kadarmı

Bırak Lan Bu İşleri .

0|0
    0|0
  • kadına iyilik yaptığını zannediyorsun peki ya kocasına yaptığın kötülük ?

belkide duygu sömürüsü yapıyo kanserim diyerek

bence uzak dur- kaç

0|0
    0|0
    • Biliyorum onun da farkındayım. Zaten evli olduğunu öğrendiğimde ilişkiyi ben bitirdim. Asla işim olmaz evli kadınlarla. Ama işte h�l böyle olunca farklı oluyor.

• Benim yüzümden bir şey olmasın da gerisi hiç umrumda değil. Eyvallah.

• kimse olumlu bakmaz bu tür şeylere kardesim .. empati yap derim.. ama gerçekten bie empati,.. 2 dk düsün empati ile.. sağlıcakla

• Evli kadınla? Her kuşu z**t*k bir leylek kaldı deyişini deftere 100 kere yazacaksın.. Kontrol edicem geri dönüp..

0|0
    0|0
  • Namussuzluk yapma !

0|0
    0|0
    • Ne alaka namussuzlukla şimdi?

• Evli kadından uzak dur.

• Ben uzak duruyorum zaten o durmuyor. Bir kanser hastasına kötü davranmak istemiyorum.

Yükleniyor...