Numara engelleme nasıl oluyor nerden yapacağım ?

sapığın biri gece gündüz arıyor deli oluyorum artık telefonun sesini açamıyorum.

arayıp duruyor açıyorum ne var arama artık diyorum seni yiyeeerim diyor iyice sinirlerim bozuldu nasıl engelleyeceğim numarasını

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Turkcell için; *253# Gizli Numaradan Aranmayı Engelleme, #253# Gizli Numaradan Aranma Engelini Kaldırma Ayrıca *21*0532# (Rahatsız edilme durumunda yapıldığında karşı taraf "Yanlış bir numara çevirdiniz" anonsunu duyar.) TURKCELL İçin, *21*05550# (Rahatsız edilme durumunda yapıldığında karşı taraf "Yanlış bir numara çevirdiniz" anonsunu duyar.) AVEA İçin (alintidir)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• link

Gizli numaradan ariyorsa gizli numaraya kapat hattını.

0|0
    0|0
  • savcılığa şikayet et

1|0
    0|0
  • her telefonda numara engelleme var,biraz karıştır telefonunun ayarlarını.Gizli numara engelleme,sabit bir tel. nosunu engelleme,sadece listedeki kişilerin seni aramasını engelleme vs.Araştır biraz.

1|0
    0|0
  • samsung cep telefonlarında oluyor

0|0
    0|0

• BlackList numara engelleme programları var ordan halledeblirsn

1|0
    0|0
  • Polise başvur

Savcılığa git

1|0
    0|0
  • Yapamazsın. Git avcılığa şikayette bulun. Hapse girsin.

1|0
    0|0
  • Turkcell bayiliğindeki müşteri hizmetlerine gidebilirsin direk dersin şu numara, onlar de şumu, sen dersin evet şu. Şu* numara artık seni rahatsız etmez.

0|0
    0|0
  • şikayet etmek yerine telefonda numara engelleme kısmı var,bi tanıdığı senininkinden fazla rahatsız ettiler şikayetçi oldu hiç bişey olmadı sonra polis arkadaşım vardı ona vermiştim noyu sesini kesti yokmuş hiç arkadaşın ver numarasını

0|0
    0|0
  • savcılıga git ve dikkatli ol takip edebilir seni.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ayh :D seni yiyeeerim mi istemsiz güldüm :D telefonda var numaraya gel engelle çıkcaktır mesajlar içinde mesaj ayarlarını bi kurcala.

1|0
    0|0
  • telefonu ac bi köşeye brak saatlerce ack kalsn kendi kendine aramayi brakir:))

telefonun ayarlar bölümünde arama ayarlari olmasi lazm ordan arama engelle var ordan yapablirsin ama engellemek kurtuluş değil baska nodan arar

0|0
    0|0
  • polıse gıt..

0|0
    0|0
Yükleniyor...