Ilhan cavcav : ben sampiyon olamicaksam gs olsun?

Açık açık diyor ki maçı gsye verecez, gs neden bu maça çıkıyor ki? Şaka gibi? Böyle bir açıklama olamaz! Direk 3 puan yazsınlar şikenin kralı 6s!

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Futbol cahilleri başladı yine bunlar Trabzonda GS ye yatıcak diyolardı 2 maçtada yendiler unutmayın Gençlerbirliği ilk maçta eski oyuncumuz Stancunun attığı golle puan aldı bizden yani bu tarz söylemler hoş değil GS kendi evinde Gençlerbirliğini yenmek için herhangi bir neden olmasına gerek yok saha seyirci ve kalite farkı var favori GS ama Gençler puanda alabilir kazanabilirde lig bitmedi daha.

0|1
    0|1
    • Yrabzon zaten sief bu yüzden belli olmasın diye hırs yaptı;)

Erkekler Ne Diyor 13

• hahaha kuşlar başladı diye :D

2|3
    1|0
  • 85 ten sonra kaçtane penaltı verşildi size izle videolarını acık acık diyolardi feneri zorla yapıcaz diye cavcavın dedikleri bizi bağlamaz

1|2
    1|0
  • Fenev aglama fenev aglamaaaa

2|3
    1|2
    • Görecek siniz 3 hafta sonra kimin ağlayacanı

• Hani sike yapiyorduk

• Şikenin kralı cincon şikeyi Türkiyeye getiren cincon şike yapsanı da şampiyon olamicak sınız

• Mehmet akyüzde beşiktaşa gol attı ama bir tek keşke atmasaydım diyemedi :D gönül isterdi böyle olmasın vs dedi maçtan sonra. Alkışlıyoruz hep beraber gs yi hadi bakıyım hadiiiiiiiiiii

0|0
    0|0
  • inşallah fener zaten haketmedi bjk de olamayacak biz olalım

0|1
    1|1
  • Alçaklar hainler 😄😄
    Fener liyim ama sinir oldum
    3 hafta kala lig sonuncusunu yenemiyorlar :/

0|1
    0|0
  • İyide adam Galatasaraylı ben olamazsam fenerbahçe veya beşiktaş mı olsu diyecek hem gençlerbirliği nin bize ne zaman maç vermiş bizim en zor maçlarımızdan biri gençlerbirliği sizin eski hoca ve oyuncularınızla karıştırmayın herkesi

0|1
    0|0
    • 6s den sanane len k*pek demezler mi adama 6s gençler tarihinde en fazla golü 6sye karşı yemiş şikeci cincon

• Gençler zaten şampiyon olamaz ozaman her sene yat 6sye şikecilerr

• İlk maç 1-1 kaldı geçen yıl yine 1-1 bitti bu nasıl yatma

• Serefsizler şike yapar sikeyide Galatasaray !

0|2
    1|4
  • Şikeci

0|0
    0|1
  • Şampiyonluk Loading beybi :D

0|0
    0|0
    • Her takım size gençlerbirliğï gibi maç verecek sanma :D daha bjk ve rize maçları var ve en az 4 puan kaybedecek siniz 3 hafta sonra yazacam hepinize :D

• Tamam Ben buralardayim şampiyon oldugumuz da kutlama mesaji bekliyorum senden :D

• Adamın kararı bu sonucta asdfdsf

0|0
    0|0
  • Serefsizler, cinconu sampiyon yapacaklar kol kola girip de

0|2
    2|4
  • Kaynak nerde link at

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Pratik zekana kurban olayim gizli yaaaa direkt 3 puan yazsinlar dimi ne kadar mantikli 😂😂😂

0|1
    0|0
  • fenevle karıştırdın galiba.

0|1
    0|0
  • Bende Ankara'dayım bu adamı takımı mahvetti ya...

0|0
    0|0
  • İşte bu çekememezliktir arkadaş, olmuyo yapıp yapıp bize sarıyonuz anasını satiim, fenevden 8taşdan ala şikeci mi gördü bu memleket, paranız var diye borunuz ötüyo ama tırnaklarımızla kazıdığımız, bunca borcun arasında geldiğimiz bu zirveyi yedirtmeyiz !

0|0
    0|0
Yükleniyor...