Ks de 18-24 yaş aralığında yaş seçip yaşları 14,15,16,17 olanların Sorunları,Soruları

Ks de 18-24 yaş kategorisinde kayıtlı olan üyelerin bazılarının gercekte yasları 15-16 civarı gibi görünüyor sordukları sorulardan.. Sorunları o kadar fazla ki sanırım reel yasamda iletişim kırılmasını sıkca yasıyorlar. siz ne düşünürsünz bu konu da ?

Güncellemeler:
Ergen sayılarında bu saatlerde epeyce artış var sanırım :) henüz en iyi cevap gelmedi

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• bazen bakıyorum cevaplanıcak nitelikte soru yok saçmalıyorlar malesef ergen olmak öyle bişey :)

0|0
    0|0
  • evet çoğu 18 yaş altı

0|0
    0|0
  • site yaş ortalaması 12

1|0
    0|1
  • ya bazen de bir soru soruyorsun kendisi o konuyla ilgilenmediği çocukça bulduğu için direk 18 yaşından küçük müsün diyorlar ona göre gereksiz olabilir ama bana göre önemli birşey belki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• O yaşlarda çok normal.. Ama insanın yaşı kaç olursa olsun ilk önce kendisine yardım edebilmeli. Başka insanlar hayatımızı şekillendirmemeli!

0|0
    0|0
  • Sorunsuz insan yoktur.

1|0
    0|0
  • pis sivilceli ergenler defolsunlar buradan!

0|0
    0|0
  • bitane yakaladım az önce.bastım şikayet butonuna sildiler hemen üyeliği

0|0
    0|0
  • Ben genelde liseli ve altı olan saçma sapan kişilerin sorularına yazmıyorum...

0|0
    0|0
  • Mantıksız Sorular Sormasınlarda Ne Yaparsalar Yapsınlar.Bu Arada Ergenlerdende Nefret Ederim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...