Fitness ile ilgili?

Arkadaşlar fitnessa yeni başladım 2 gün önce fakat dün pek birşeyim yoktu bugün kollar ve göğsüm agırıyor. Sizce ne yapsam geçer, bugünde var nasıl gideceğim bu halde bilemiyorum :( yardımlarınızı bekliyorum.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• :)) ilk günler vücudun ve kasların kullanım şekli değiştiği ve vücudun buna uyum sağlamaya çalıştığı için çok normaldir hatta ilk 3 gün ile 1 hafta arası et kırıkları kas ağrıları çok normaldir. vücudunu tanıyana kadar cardio yapman çok mantıklı olacak, kaslarını olabildiğince ısıt ve ağırlık programına hazırla. Kasları, odak bölgelerini ısıtmadan alıştırmadan ağırlık antrenmanına girersen zedelenmeler yırtılmalar olabilir. dikkatli ol. bu süreç içinde kas gevşetici haplar ya da kremler kullanabilirsin. bırakma, başarılar :)

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim:) bugün gideyim ama değil mi

• ilk bir kaç hafta ara vermeyin, cardio... bölgesel ağırlık programınızı günlere böldürün ona göre arada 1er gün ara verirsiniz :)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• hamlık atıyorsun gayet normal ben ilk gitigimde acımıyor diye bilinçsizlikten agır girmiştim 1 hafta dişimi fırçalayamacak duruma gelmiştim geçer uykunu düzenli al beslenmene dikat et zamana bırak

0|1
    0|0
  • kaslar kasılmıştır kas gevşetici kullanabilirsin ama tavsiye edermisin diye sorarsan kullanma bir gün dinlen geçer ve unutma fitnesta çalışmak kadar önemli seylerde dinlenmek ve beslenmektir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...