Squat ile ilgili?

1. Squat sadece sıkılaştırır mı? Yoksa basenleri inceltir mi sıkılaştırdıktan sonra?

2. Dün squata başladım bugün 2. günüm dizlerimin biraz üstünde yanmalar hissediyorum yürürken bu normal mi? 15 gün yapıcam 15 günde bir farklılık görür müyüm basenlerimde

Plan:
Squat ile ilgili???????????????

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Beslenme ile desteklemisn biliyorsun ki kaslar protein ile beslenir onarrlar kendilerini

0|0
    0|0
    • Ya tabii ki ama ben kas istemiyorum squat basenleri inceltiyor mu sıkılastırdıktan sonra

• Hım yani düzenli olarak kilo verdikçe oralar da incelir diyorsun. Çok teşekkürler dikkate alıcam :)

• Aynen öyle :) rica ederim

Erkekler Ne Diyor 3

• Squat sert ve toplu yapar sarkiyorsa sikilastirir ve toplar fakat 15 gun tabiki ise yariyicaktir ama duzenli bir sonuc icin sureyi uzatmalisin ve besininede dikkat etmelisin ilk zaman lar cok yana bilir ilk 4 gun sonrasında alisirsin ve faydasini gorup uzata bilirsin

0|0
    0|0
    • Ve daha cok dayanıklılık saglar

• Olur tabiki fakat belli bir sure sonra yeter li gelmicek setler ve sayilari arttirfakat bunu yaparsan kasta olur oster istemez ama abartilicak bir sekilde cikmaz tabiki standart olarak yaglarda gider merak etme guzel bir gorunume kavusursun

• İnşallah çok teşekkürler: )))))

• bence görmezsin fark 15 günde geri dönüş almak çok zor

0|0
    0|0
  • yürüyebılmen mucıze :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• üzgünüm ama bu programı asla uygulama squat, üst bacak ve kalça bölgesinde etkilidir ancak haftada 2 gün 3 ya da 4er set değişim halinde uygulanmalıdır. Liflerini zedeleme... zaten fazla yapıldığı takdirde kalça bölgesinde düzleşme problemi doğabilir. bunun yerine met üzerine kick back yapman kalça için daha etkili olabilir :)

0|0
    0|0
  • Daha sen basamıycaksında onlar ne ki ben 1 hafta yamuk yumuk yürüdüm resmen

0|0
    0|0
    • Hadi yaa ooff. Ne kadar devam ettin peki? Ve inceldi mi basenlerin falan

• Evet büyüyor ama rahatsız edecek kadar kötü bir görüntü oluşturmuyor sıkılaşıyor

• Of ben ince olsun istiyorum:((

• Squat basen inceltme degil buyutme

1|0
    0|0
  • squat ile basen inceletemezsin büyütürsün sıkılaştırırsın diz üstü yanmalarında bacak kası yaptığın anlamına gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...