Bir bayana iç giyim tarzının sorulması sizce tacize girer mi / girmez mi?

bir bayana iç giyim tarzının sorulması sizce tacize girermi / girmezmi

0|0
1424

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 23

• Tacize girmez ama samimi olmadığın birinin sana sorması da yakışık almaz. Terslemene rağmen ısrar ediyorsa taciz başlamıştır.

0|0
    0|0
  • sanmıyorum taciz olsun . bir erkek bir magazaya girerek boxer varmı diye sorsa (bu tür iç çamaşır satan yerlerde hep tezgahtarlarda kız ) bayan tezgahtar hemen birde rengini sorar kaç numara ve ne ? renk diye . bayanda bir magazaya girebilir ve tezgahtar erkektir . uzatmadan bunun neresi taciz !... iç giyim model ve renginegöre anketler . yapılıp, buna göre bayanların kişilik testleri bile yapılıyor .

0|0
    0|0
  • ya şimdi bende sorna bağlı dicem ama erkek arkadasın sormaz böyle bi soruyu çünkü zaten biliyodur tarzın eğer bilmiyosa sorması ilişkinizin durumuna bağlı belliki bunu yabancı biri sormuş onun için tacize girebilir

0|0
    0|0
  • erkek halimle cevap vereyim

eşim haricinde kimseye sormadım

bunu soran kişi senin için özel değilse tacize girer.

0|0
    0|0
  • Bir kız, kız arkadaşına yada bir erkek sevgilisine soruyorsa gireceğini düşünmüyorum. Ama bir erkek tanımadığı bir kadına soruyorsa sonu pek hoş olmaz..

0|0
    0|0
  • Kimin ne amaçla sorduğuna bağlı,yoldan geçen rastgele biri soruyorsa tacize girer,Hmm aslında düşündüm de her türlü tacize girer,kime ne senin içine ne giydiğinden?

0|0
    0|0
  • Tacize değil, tahrike girer!

0|0
    0|0
  • Kadın kadına soruyorsa bilemem. Ama erkek, kadına soruyorsa başka neden soruyor olabilir ki? Aynını kendine mi almak ister mesela?

0|0
    0|0
  • Kimin sorduguna bagli. Sevgili olursa sorun yok bence

0|0
    0|0
  • Genel olarak tacize girer elbette.

Ama hangi ortamda, kimin, onu nasıl sorduğu da önemli tabi ki.

0|0
    0|0
  • girmez içi dışı bir sorular dır bunlar samimi ortamlar yaratır. bence herkes iç çamaşır rengini yazsın .. giymeyenler ten rengi desin ...

0|0
    1|1
  • burda önemli olan kimin sorduğu

0|0
    0|0
  • sorana bağlı

0|0
    0|0
  • Hayırdır dava mı açacaksın? Bir avukat ile görüştüreyim istersen?

0|0
    0|0
  • Dirty Talking başlatmaya calisiyor belki.

Bayndan gelecek tepkiye göre karar verecek..

0|0
    0|0
  • girer tabi

0|0
    0|0
  • Soran kişiyle aranızdaki samimiye bağlı bir durum bence.

0|0
    0|0
  • sözlü cinsel tacize girer

0|0
    0|0
  • Önemli olan niyet ;) kimin ve basil sorduğuna bağlı ama genelde bu tarz sorular masum olmaz :)

0|0
    0|0
  • Kim soruyor?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 14

• Kusura bakmayın ama bana birisi iç giyimim hakkında soru soruyorsa ne düşünürüm biliyormusunuz? Annem soruyorsa neyse ama hiç tanımadığım bir insan benim iç giyiyimi neden sorar?İçimden gizlice o kişiye kusura bakmayın ama bir tokatlamak geçer.Sana ne? Ne yapıcaksın benim içimdeki giyisimi.Cinsellik konuşmak istiyorsan yaşamak istiyorsa çık dünyaya bunu sana verecek 1000 kadın var derim. Hakkımda hayırlısı :)

1|0
    0|1
  • sevgilin/nişanlın değilse girer tabi. sözlü taciz :)

1|2
    0|0
  • Kimin sorduğuna bağlı ...

0|0
    0|0
  • tanıdığın birisine soruyorsanız tipik ''alttan alttan yazma'' ezikliğidir. kadınlar bu tarz ''ya tutarsa '' diye sanki belli etmiyormuşçasına seks girişimlerini fark eder elbette, niyetinizi açık ve net belli etmek daha sağlıklı olucaktır.

tanımadığın birisine soruyorsan tacizdir.

0|0
    0|0
  • soran sevgili veya iç çamasırı satan personel değilse girer

0|0
    0|0
  • yani girmesi gerek bence ama artık kızların çoğu ( kızlar k.bakmayın ama kendini bilen üstüne alınmasın ) kendisi syleme gereği duyuyo yani

0|0
    0|0
  • soran kısıye baglı..

1|0
    0|0
  • valla hıc kımse sormadı bana zaten o soru sormaya tavız vermem kımseye

0|1
    0|0
  • Sözlü taciz.

0|1
    0|0
  • cvbı düşünüp düşünüp osbir çekmeyeceğine dair söz almalısın.

0|0
    0|0
  • bir bayana soruluyorsa girer.

0|0
    0|0
  • Girmez ama verdiğin cevap olayın seyrini değiştirebilir.

0|0
    0|0
    • cevabını ver özelden seyre göre cevap vercem

• :S seyir meyir kalmadı bodoslama dalıyorum konuya :) şasdhfşıuasdhfşıusdafhsdaş

• Girer kesinlikle ...

0|0
    0|0
  • elbette girer..iç giyim özeldir..herkesi ilgilendirmez derler...

0|0
    0|0
Yükleniyor...