İddaa bağımlıları buraya...

arkadaşlar benim iddaa ve benzeri tarzı oyunlara karşı zaafım var fakat şu sıralar iddaaya fena takmış durumdayım her gün oynamazsam kendimde bir eksiklik hissediyorum ve sadece 1 kasım ve 17 kasım arası kaybettiğim para 678 lira bırakmak istiyorum fakat bırakamıyorum her seferinde bir umut ile oynuyor sonucu ise "vayyyyy be yine yattık iyi mi" diyerekten hüsranla bitiyor herneyse bugünün maçlarınada bir kupon çıkardım sizlerinde yorumlarını almak ve oynayan arkadaşlarında kuponlarını görmek istedim buyurun benim kuponum

Büyükşehir Bld.Spor - Elazığspor - MS 1

Arsenal - Tottenham - KG Var

Dortmund - Greuther Furth - MS 1

Eintracht Frankfurt - Augsburg - MS 1

Hannover - Freiburg - MS 1

Nürnberg - Bayern Münih - MS 2

Alaniya - Rubin Kazan - MS 2

Manchester City - Aston Villa - MS 1

Newcastle - Swansea - MS 1

Norwich - Manchester Utd - MS 2

fakat Newcastle maçında kararsızım çünkü geçen hafta evinde West Ham'a yenildi ve benim yatmama neden oldu ama Swansea karşısında ise bu güne kadar 3 galibiyeti ve 2 beraberliği var hiç yenilmemiş kuponu birazdan yatıracağım sizce Newcastle oynamalıyım yada onun yerine alternatif bir maç gösterebilen Chelsea ve Liverpool dışında tabi bu maç banko şu şekilde biter dediğiniz maç var mı?

Güncellemeler:
gerçi banko maç yoktur sadece kazanma ihtimali yüksek olan maç vardır değil mi mesela dün Galatasarayın kaybedeceği aklımın ucundan dahi geçmezdi birde tam kadroyduk.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Programa bakmadığım için maç önerisi yapamam. Senin maçların ile ilgili bir değerlendirme yapacak olursam;

1. Almanya liglerinden nefret ederim, yarısı beraberlik olur.

2. Bu kadar çok maç yazarsan kazanma ihtimalin neredeyse sıfır.

3. Bunun yerine cuma gününden haftasonu maçlarını incele ve Fransa 2, Almanya, Avusturya başta olmak üzere beraberlikle bitme ihtimali fazla olan maçları bir kenara yaz. Bu maçlardan dörder maçlık kuponlar yap.

4. Futbolcuların hiçbiri babamızın oğlu değil. Asla güvenilmez onlara bu yüzden bir iddia kuponuna 5 liradan fazla yatirma. 17 günde 678 lira çok aşırı. Kazanırım iddiasını bırak olayı zevk alacak şekilde yaşa. Senin için iddaa zevk değil eziyet.

5. Aynen dediğin gibi hiçbir maçın sonucu kesin değildir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• bende oynuyorum ama abartılı değil zevk için yani para kazanma amaçlı değil ha para geliyor ufak tefek onuda ihtiyaçlara gidiyor para kazanmak için oynarsanız bu sizi uçuruma sürükler aman diyim bu arada benim bügün kü kuponum

hamburg-mainz :kg var

n.maderia-porto:üst

dordmund-liverpool:1

eskişehir-fenerbahçe:üst

psg-rennes:üst

5 lira oynadım bekliyorum :)

0|0
    0|0
    • para ile oynanan ve sonucunda bir ikramiye olan tüm oyunları oynama hastalığı var bende askerde dahi boş durmuyordum kendim gibi bir kaç kişi ile parasına kağıt oynuyorduk kumar olsunda ne şekilde olursa olsun diyorum ama artık bırakmak istiyorum zararını çok gördüm fakat olmuyor.

• kız bulursan zaten kumarı falan bırakırsın

• bilmiyorum beni tanıdıktan sonra oda kumarbaz olmasında çünkü ben genelde karşısındakini kendine benzeten bir insanım cübbe ile gezen adam beni tanıdıktan sonra alkole ve kumara başladı Rabbim günah yazmasın ama bunu ben istemiyorum karşımdaki insan bir anda bana benziyor neden böyle oluyor bende anlamıyorum

• eğer hep bir kazanma hırsıyla oynarsan her zaman kaybeden olursun.bunu oynarken biraz mantıklı olmak lazım.uzun süre kazanamadın mı biraz ara vericen.zaten 6-7 ve daha fazla maç bide hepsi ms oynamak çok riskli birşey:)sonuçta oran ne kadar düşük olsada ms oynayınca 3 ihtimal var.zaten daha ilk belediye maçından yatmışın:D

0|0
    0|0
  • 10 mac oynarsan her defasında yatarsın tabii, iddia oynuyorsan 3 yada 4 macta kalacaksın , fazlasını oynarsan kaybetmeye mahkumsun

0|0
    0|0
  • Hep maç sonucunda 1 veya 2 oynamışsın bu takımlardan hiç birinin maçı berabere bitmez? Ben büyükşehir-elezığ maçına beraberlik oynardım

Eintracht-freiburg maçnı da beraberlik oynardım

Son olarak iddaa oynamayı bırakmalısın kötü bir alışkanlık.

0|0
    0|0
    • berabere vereceksem ilk yarı oynarım maç sonucu berabere vermek yerine gol var tercihimdir.

Yükleniyor...