Hata yapmaktan korkar mısınız ?

her deneyimin her yanlış kararın bize birşeyler öğrettiğine inanıp hata yapmaktan korkmayan insanlara imreniyroum.

ben otokontrollü bir karar alırken bin defa düşünüp en mantıklısı en doğru olanı almaya çalışan insanlar grubundanım :(

peki siz nasılsınız hata yapmaktan korkan grupta mısınız yoksa hata yapmaktan korkmayan şüpheleri kaygıları olmayan grupta mı ?

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

• Birşeyi ilk etapta doğru yapmaktan ziyade yanlış yapmayı yeğlerim.İkinci faaliyete geçmem hem daha farklı ayrıntıları görmemi kolaylaştırıyor hem de uzun vadede zihnimde kalmasını sağlıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ben de o kadar beyin yok

düşünemiyorum

her yere girerim

1|0
    0|0
  • öyle çok hata yapan bir insan değilim. yaptıgğım hatayı unutacak kadar zaman geçiyor. sıkıntı yok. ama özen gösteririm illaki hata yapmamaya

0|0
    0|0
  • yok ya karar verme konusunda sıkıntı çekmiyorum rahatım.

seçimimi yapıyorum hata yaparım yada yapmam %50 ihtimal.

O anın heyecanına şansına inanırım.

hata yapmak tan kortugum zaman olmadı diyebilirim.

hatırlamıyorum. ama tecrübelerimden büyük şeyler ögrendim. ama büyük hatalar yapmadım.

0|0
    0|0
  • sadece aptallar hata yapar.. bilerek hata yapanlar akıllılardır.. :)

herkes kendi şartlarına göre hareket etmeli.. birilerine zarar vermedikten sonra hata yapmaktan korkmam.. keyfim ve zevklerim her şeyi bilir..

0|0
    0|0
  • Elimden geldiğince hata yapmamaya bakarım çünkü her hatamda para kaybedeceğimi bilirim, bazende sonucunu bildiğim halde denemek isterim ve sonuçlar beni korkutmaz...

0|0
    0|0
  • bir şey üzerinde günlerce düşünürüm ondan sonra kaarar veririm Allah bize akıl vermiş kullanmak gerek hataya düşmeden

0|0
    0|0
  • Korkmam, hata yapmaya çekinmem. Çünkü çok hata yaptım ve anladım :) Artık daha dikkatliyim ama yine de hata yaparım, ders alırım, alırım yani alacağım şeyi. Fakat şimdi temkinliyim. Daha iyiyim hatalarım sayesiyle

0|0
    0|0
  • Hatasız kul olmaz

Hatamla sev beni;)

Her hata bir tecrübe olarak geri döndüğü için geçmişte hatalarımız olmuştur elbet ama hata yapmaktan da korkmam. Yalnız hata yapmamak için de çok dikkat ederim.

0|0
    0|0
  • Hayır şahsen asla korkmam.

Kontrollü davranmak her zaman çok iyidir, hata payını azaltır ki hata yapmamakta insan çok şey öğretir. Ama hata yapıldığında kabullenmek gerekir. Hatanın morali bozmaması gerekir..

0|0
    0|0
  • Hata yapa yapa mükemmelleşir insan

Hiçbir tecrübe anlatılarak öğrenilmez

Yaşayarak tecrübe edinilr

Ve hatasız insan tabiki olmaz

Kararları ise çok düşünmeden alırım

Düşünerek yaşarım ama . Esnek bir hayatım var ama + - sınırları bellidir hep

0|0
    0|0
  • aynı hatayı yapmamaya çalışırım ama korkmam. içimden geldiği gibi davranırım, mantığımı değil kalbimin sesini dinlerim.

0|0
    0|0
  • Ben korkuyorum o yüzden senin gibiyim ama relaks olmak lazım

0|0
    0|0
  • hata yapmaktan korkarım kaçınırım

0|0
    0|0
  • yeterince hata yaptım korkmadığım için şimdilerde hata yapma şansım sıfır,tüm haklarımı kullandım...

0|0
    0|0
  • Ben de senin gibiyim. Hataya tahamülüm yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben hata yapmaktan korkarım evet ama herşeye rağmen hata yapmışsam boşver diyorum kendime

0|0
    0|0
  • Hatalarla yaşıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...