Aşktan anlayan arkadaşlar, kızlar ve erkekler size soruyorum sevgilim ne düşünüyor psikolojisi nasıl ?

arkadaşlar sevgilim bana gerizekalı dedi diye 3 gündür telefona cevap vermedim hep red ettim aramalarını mesajınada cevap vermedim.. 3. gün o hiç aramadı ama bende hatasını anlamıştır uzatmayım diye (s.a nasılsın ) yazdım olayın üstünü kapatacaktım çünkü yeterince acı çektik diye düşündüm ..ama mesajıma cevap vermedi aramadı bile .. sizce ne yapmalıyım ..nasıl davranayım

bugün 4. günüm ve nasıl davransam bilemiyorum acı çekiyorum

Güncellemeler:
müjdeeeeee

aradı beni 2 saat konuştuk en az 20 kere seni çok seviyorum dedi alahım çok mutluyum herkes mutlu olsun inşallah üzüntümü paylaştım mutluluğumu paylaşayım dedim herkes mutlu olsun ben onsuz ölürüm :D

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• şimdide o sana açı çektirmeye çalışıyor sen mesaj atmaya devam edersen o peşimden koştuğunu düşünecek bırak akıllana kadar arama ,mesaj yazma ve sana hakaret eden kişiyle neden devam etmek istiyorsun ki

1|0
    0|0
    • s.a nasılsın yazdıktan sonrabir daha mesaj çekmedim çekmeyeceğimde ama işte acı çekiyorum...bitsin demek geliyor işte bitsin gitsin soğudum zaten fakat yinede diyemiyorum çok acı çekiyorum o benim ilk aşkımdı o benim hayallerimdeki presnti ve bana hakaret ediyor..acımdan ölücem yine çekmicem mesaj fean ararsa normal konuşurum ama sanki arkadamış gibi aşkım maşkım yok bundan sonra

• ilk aşklar unutulmuyor ama yıllar sonra karşılaştığın zaman eski günlerden başka bir aklına gelmiyor kısa hayatta üzülmeye değmez hayatını yaşa gez eğlen ...

Erkekler Ne Diyor 10

• Sana geri zekalı diyen birisine nasıl sevgilim diyorsun ? bu soruya kendince verdiğin cevapları mantıklı buluyorsan, benim yazacagım yorumu anlayacağıından şüpheliyim. Yapacağın net arama sorma yoluna bak. sana geri zekalı demeyen birisi denk gelir. Bu arada bol bol fizik, kimya, Psikoloji, sosyojoli, Antropoloji de okursan ama ilgiyle öğrenerek okursan sana geri zekalı diyen cocukları daha iyi anlayabilirsin. ve spor yapmayı ihmal etme mesela fitness! ne dersin ?

0|0
    0|0
    • ben zaten zayıfım spor yapmak çok yorucu zamanımda olmıcak son sınıfım tez hazırlamaya başlıcam..normalde karakteri sağlam birisi ama bana onu dedi işte .. o benim ilk aşkım kolaymı silip atmak sonum olsun isterken

• dinlemeyi bilmediğin için oku diyorum narsist mi olduk şimdi sorun değil ergenlikten tez kurtulman dileği ile

• şunu oku bunu oku diyen insanlardan haz etmem herkes kendi çapında okuyor anladınmı böle insanları gerçekten sevmiyorum ok

• Misa Misa dan s.a nasılsın ha :D hehee güldürdün beni..neyse şaka bi yana çocuğu seviyorsan işi mesaja filan bırakma git bi kafeye vs. yüz yüze konuş..

1|0
    0|0
    • farklı şehirlerdeyiz

• kardeşim ben üyeliğimi sildiricem burda yeterince zaman harcadım biraz hayatı öğrendim işte sevgilime nasıl davranmam gerektiğini felan hadi allaha emanet ol dostum seni sevdim kereta ;) seninle sohbet çok güzeldi ama napalım işte belki başka bir yerde karşılaşırız mehmet akman bu ismi unutmam :D

• unutma ;) pek yardımcı olamadılar burdakiler bende farkettim ama idare et artık . güle güle hemşire abla :D isminide bilmiyorum :D

• Aranızda aşk falan değilmiş. Benim anladığım o. Senin kapris yaptığını düşünüyor ve o da sana kapris yapıyor. Araya giren soğukluk bu işi bitirir.

0|0
    0|0
    • sen nerden bileceksin benim aşkımı nerden hemen bu kanıya vardın.. ben 2 yıldır bu adamlayım ama farklı şehirlerdeyiz sadece toplam 15 gün görüştük oda çok kısıtlı zamanda ailem izin az verdiği için.. sence aşık olmasam devam edermiydi.. ve şimdiye kadar hep ben alttan aldım kpss ye çalışıyor diye .. iş buldu 5. günü iş buluncada alttan almayı bıraktım .. neden böle sölüyosunn aşk kolaymı hemen iş bitsin

• Şu anda karşılıklı kapris aşamasındasınız. 4 gün fazla bir zaman değil soğukluk olmadan yüz yüze görüşün.

• farklı şehirlerdeyiz soğukluk olucaksa olsun artık yeterrr ölsemde kurtulsam artık diyemiyorumisyan etmek istemiyorum hayırlısı olsun

• s.a. nasılsın ı "sittir ayı" diye anlamıştır belki :)

0|0
    1|0
  • eee ne demişler? fazla naz aşık usandırır. şimdiki gençler kavga etmekten, tafra yapmaktan birbirlerini sevmeye zaman bulamıyorlar. en güzel günler beyhude geçiyor.

0|0
    0|0
    • ya çocuk ble konuşma 2 yıl iş bulsun hayatı düzene girsin diye sabrettim sonra iş buldu artık alttan almayım dedim bende çünkü alttan aınca içime oturuyor hep yapıyor ve o bana aşkım dese bile kalbim acıyodu .. atıp tutmayın arkadaş empati kurun az

• sen de havadan ne kapan ve herşeyi hakaret sanan bir tipsin sanırım. adamın yerinde ben olsam ben de seni terkederdim.

• güncellemeye baksana şaşkoloz :D ayrıca o beni değil ben ona ble şeyler söersen beni kayberdersin demiştim ama o bana dememiş davranışıma demiş onuda ir daha demicekmiş hıhh

• sevgilin zor günler geçiriyor

0|0
    0|0
  • basit mevzular.

0|0
    0|0
  • O kadar uzatılmaz bence .

Seni defterden silmiş olabilir

0|0
    0|0
    • bana hakaret etsin sonra eyvallah mı deyim ... ayrıca beni ilk aradığında ben yine 20 kere aramasından sonra açtım bana dediki sevgiline hayırlı işler demiyecekmisin dedi bende sustum önce sonra iyi tamam hayırlı işler ..bunları konuşmak istemiyorum uzatma istersen dedim teli yüzüne kapattım çünkü özür dilemedi gururundan

• Geçmiş olsun

Başkasınla dene bence

• kimseyi deneyemem o benim tek aşkım kalıcak inzivaya çekilirim belki bende kalbimi aşkımı güzel toz pembe hayallerim bu aşkta kaldı .. güven desen çöpte ..savaş olan ülkeerden birine gidipgönllü olarak çalışmak orda ölme en iyisi hayırlısıyla inş

• şimdiki durum ne peki :) var mı evlilik düşüncesi filan :)

0|0
    0|0
  • Bosver birak kendi haline

0|0
    0|0
    • öle yapmayı deniyorum cevap vermeyi düşünmüyorum raat olmak istiyorum ama isteyince olmuyor

• de get ordan

• Hay guncellemene

Kızlar Ne Diyor 4

• Çoçuğa bak ya hem suçlu hem güçlü.Ohhh maşallah.Sende çok hatalısın kendine gerizekalı dedirtecek safhaya getirmişsin.Bırak olduğu yerde kalsın.

0|0
    0|0
    • ne safhaya getiricem telfonda konuşuyoruz ağzına pamuk mu dikayım kınama bir gün başına gelir üzülürsün.. neyse bırakıcam olduğu yerde kalsın en azından bunu yapmaya çalışıyorum

• Peki senin dediğin gibi olsun,seni yadırgadım,kınadım,aşağıladım.Özür dilerim kendimi ifade edemedim anladığın gibi olsun.

• böle hatasını kabul etmeyip birde trip atan insanlardan nefret ediyorum bütün yazılar gözümüzün önünde hala neyin peşindesin aman neyse ya

• Kendine gerizekalı dedirtme saygı sevgiden bile daha önemli oluyor çoğu zaman, ya da şöyle demem daha doğru olacak saygısız sevgi hoş olmaz, ne kadar sinirlenirse sinirlensin gerizekalı dememeliydi, sevgiliyken bunu diyen ilerde neler der kimbilir. Üstüne üstlük bir de, suclu oldugu halde gurur yapıyor...

0|0
    0|0
    • ve demesinin sebebide çok komik suçum olmadığını bildiği halde .. senin gibi düşünüyorum ilk aşkım işte o kadar sabrettim iş bulsun hayatı düzene girsin diye farklı şehirlerde kahrını çektim.. şimdi hediye paketi yaptım hazır oldu şimdide güle güle dicem yani :) bıçak gibi kesip atsam keşke kalbimden

• bi kere yaptıysa devamı gelir, hakkınızda hayırlısı olsun ne diyim

• devamı gelmesin diye açmadık teefonu soğuk davranıyorruz olurda biz işkiye devam edersek ve yine derse o aman finishh olay bitmiştir zaten

• seven dayanamaz arar..seven dayanamaz kırmaya üzmeye bunu biliyorsundur arkadaşım..bu insan hem yaptığı kabalığın üzerine seni arayıp özrünü dilemiyorsa bundan sana hayır olmaz..kabullenmelisin..bırak gitsin yoluna arama..sane değer verenle olmalısın...

0|0
    0|0
    • ah dostum o benim ilk aşkım inan dediklerini yapmak isterim ama kalbim yangınlar içinde

• gerizekalı dedi diye küstün mü ? :D biraz komık benım sevgılım bana salak ,öküz,gerizekalı der bazen sevgisini öyle gösterir bazende gercekten böyle hakaret eder gerizeklıda o kadar kötü bişey yok gibi aşkınızı böyle ufacık seyler için yıpratmayın sonra çok pişman olursunuz .

0|0
    0|0
    • dostum soruyorum sana peki sana aşkım dediği zaman sana ettiği hakaretleri düşünüp azıcıkta olsa içlenmiyormusun söylermisin bana bunu dürüst ol düşün önce

• aferım aferım sana saygınla mutluluklar aşk acılarının yarısı zaten bu yuzden var ya gurur yada böle saygı meraklısı insanlar .

• saolasın sana saygı duyuyorum aşkın için saygısızlığa katlanıyorsun inş mutlu ol dostum

Yükleniyor...