Fit ve sıkı bir vücuda sahip olmak için?

Hayatım boyunca hiç düzenli spor yapmadim ve artık bu durumdan çok sıkılmaya başladım forma girmek ve fit olmak istiyorum. Boyum 172 kilom 56 aslinda zayıfım ama vücudum sıkı ve fit degil. Şöyle iyisinden bir vücut yapmak için spor salonları şart mı sizce yoksa evde kendim de yapabilir miyim? Öneri ve tavsiye verirseniz cok mutlu oluruum.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ağırlık antrenmanlarının da olduğu egzersizler yapmanız gerekir, düzenli olarak ben kas yapmak istemiyorum demeyin zaten o kadar hafif antrenmanlarla kas vs. olmaz sıkılaşma olur, sıkılaşma da pilatesmş saçma sapan şeylermiş bunlarla olmaz kasları birazcık büyütürsek derideki sarkma yapan yerleri doldururlar sıkılaşma olayı budur

0|0
    0|0
    • Ağırlık boy kısaltmaz mi?

• 25 Yaşından boy sonra boy uzamıyor zaten, gelişme sürecindeki cocuklar içni sakıncalı, o da neden kıkırdaklar zedelenirse yani sakatlanma olursa ancak o şekil engel olabiliyor

Erkekler Ne Diyor 6

• Salon sarttir 3 ay git kaya olursun

0|0
    0|0
  • Plates yap nette videoları var evde yaparsın bırakmaz isen 2 ay sonunda sonuç alırsın ama rekabet olmadan elbetteki bu iş olmaz bu yüzden bir arkadaşını da ikna et birlikte yapın olmazsa spor salonuna git motivasyonun yükselir..

0|0
    0|0
  • kesinlikle salon şart, çok farklı bir havası var, çevrendeki fit insanları görünce kendini daha iyisine şartlıyorsun motivasyonun artıyor, işten yorgun argın gidince salonda daha çok dinleniyorum.

0|0
    0|0
    • Haklısınız ama çok pahalı oluyolar ya :D

• macfit salonları 55 lira gibi bir ücretleri var aylık, yurtdışı salonları konseptinde tamamen bahane yok herkes spor yapsın mantığındalar bence bir araştır yaşadığın yer büyük şehir ise araştır

• Çok teşekkür ederim araştırırım :)

• Boyun çok iyiymiş Türkiye standartları üzerinde. Kilonda uygun biraz sporla zaten fit ve çevik olabilirsin

0|0
    0|0
  • evde spor yapılmaz

0|0
    0|0
  • basenlerin var mı

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evde kendin yapabilirsin.

0|0
    0|0