SQUAT yapanlar yardimci olabilirmi? Ne kadar surede fayda gordunuz?

Daha bugun basladim evdeyken 3 set 15 tam comelme yaptim, ne kadar sure sonra faydasini gorebilirim? Oneriniz var mı daha hizli snuc almak icin

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• 2-3 ayda faydasını gorursun.. bacakların kaslanır ve kalcan dolgunlasmaya baslar.

1|0
    0|0
    • Benim amacim basenleri eritilip sklasmasi kalcaninda az diklesmesi kas yaparsam olmaz

• basen erıtmek ıstıyorsan squat yapmayacaksın kı... bacaklarını yan tarafa dogru acıp kapatacaksın. yanı 45 derece acıyla kolunu yana açar gıbı bacaklarını yan tarafa dogru acıp kapatacaksın aynı hareketı bacagını kırararkta yapacaksın... squat kalcan ıcın basen erıtmezzz.. ya pılatese gıtsene :)

Erkekler Ne Diyor 3

• yapacağın setlere bağlı bu. 1 ayda olur 2 ayda olur

0|0
    0|0
  • 2 ayda görürsün.

0|0
    0|0
  • 3 ay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hergün yapılmamalı, üst bacak ve kalçaya faydalı harekettir. haftada 2 ya da 3 gün en çok 3 ya da 4 setten en fazla 30 tekrar yapılmalıdır. kas şaşırtmak için son sette mutlaka sayı düşürülerek ağırlıkla birlikte yapılmalıdır. 6 ile 8 hafta arasından önce gözle görülür etkisi olamaz... beslenme de önemli sonuçta. bir de Mike Tyson stil squat mutlaka araştırın. Met üzerinde yapılacak kickback kalça sıkılaştırma ve ovalleştirme için squattan daha yararlı ve etkili olacaktır :)

0|0
    0|0
  • Oha. Ben fazla mi yapiyorum? 4 set 20 yapiyorum squat + makas. + in cik

0|0
    0|0
    • makasta ne :) nasıl faydasını gördün?

• Daha yeni basladim aslinda bir ara da yapiyodum 2 hafta yaptim sonra ayak bileğin alciya alindi biraktim o 2 haftada bile sıkilasmisti yani

• Ben günde 3 yapıyorum ve 2 aydandir sürekli yapıyorum ve gerçekten cook faydası var :) bacaklar daha iyi bir forma giriyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...