Emre Çolak kadro dışı bırakıldı düşünceleriniz neler?

Geçen hafta yaptığı hareketten sonra bence haketti kadro dışı kalmayı Hamza hocayıda tbrik ediyorum siz neler düşünüyosunuz haklımı sizce? Olayı bilmeyenler için geçen maçta oyundan çıkarılırken sinirlendi hamza hoca elini uzattı elini sıkmadan direk geçti yerine tripli bir şekilde?

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 11

• Yasin iyi oynarken kaç kere oyundan çıktı kalkipta böyle saygısızlık yaptımı? Hayır yapmadı, Fatih Terim den sonra sadece Hamza hoca Emre'nin yüzüne baktı yaptığı büyük bir nankörlüktür.
    Hamza Hoca çok iyi niyetli bir insan hatta oyuncuların gönlü kırılmasın diye bazen oyuna sokuyor artık daha sert ve otoriter olmalı diye düşünüyorum.

1|1
    0|0
  • Acıkcası.. bu konuda genc oyuncuya fazla yükleniyor sanki diye düsünüyorum
    Emre alt yapıdan yetisen bir oyuncuydu
    Brumaya gösterilen. hassasiyet ona göserilse keske

0|1
    0|0
  • Hamza bişey yok olur böyle şeyler demişti bu laftan sonra kadro dışı birakiyosa % 100 hamza haksiz duygun dedenin de gider ayak böyle bişey yapacagini sanmıyorum zaten gsnin başkanları genelde pek futboldan anlamayan adamlar oluyo #EmreÇolakOrduspora..

0|2
    0|0
    • Ondan sonra farklıu şeylerde olabilir ya da yine konuşuyodur birşey yoktur ama böle uygun görmüştür olabilir yani böle şeyler bence normal.

• kritk zamanlar herkes oynamak istiyor elinden geleni yapmak istiyor, ben normal karşıladım ki zaten maç sonunda özür diledi. bizde kanat oyuncusu sıkıntısı varken bu kararı hiç doğru bulmuyorum

0|1
    0|0
    • Bir yaptırımı olmalıydı Hocada ağırlığı olduğunu gösterdi buna taviz verirsen herkes yapar inş bu maçıda alırız yola devam ederiz haftaya buzlar erir.

• İnş dostum inş ama atıyorum bu akşam Allah korusun puan kaybındada Emreye bağlamak olmaz zaten oynamıyodu pek yani dediğim gibi inş kazanırız.

• ters tavır yaptı cezasını çeksinnn

0|1
    0|0
  • Bence ağır ceza olmuş

0|1
    0|0
  • Hoca en doğru kararı verdi kimse kusura bakmasın Galatasaraydan Büyük değilsin be emre

0|1
    0|0
    • Kesinlikle Emrede belki anlıktı hafta içi özür diler tatlıya bağlanır ama hocanın bu mesajı vermesi gerekiyordu en iyisini yaptı yoksa Emrede iyi oyuncu.

• Emrenin oyunculuğu çok iyi bişey diyemem ama yaptığı hareket ben olmazsam olmaz tarzındaydı otoriteyi kaçırdığınız an İsmail Kartal Gibi olursunuz

• Evet anlatmak istediğim bu.

• eyi oldı

0|1
    0|0
  • Hocaya tavır yapılmaz artık genç emre değil tecrübelilerden sayılır

0|1
    0|0
  • çoooooooooooooook üzüldüm

0|1
    0|0
  • Emre haklı. Artık tepkisini belli etmeliydi böyle sürüp gidemez

0|0
    0|0
    • İkinci yarı oyundan düşmüştü bence değişiklik haklıydı abarttı biraz kaldıki çok iyi oyuncu ama gerekli derecede patlama bazı maçlar hariç yapamadı.

• O da bir strateji :) millet de yüklenecek takıma bu adama niye hep böyle yapıyorsunuz diye. Bir odada konuşsa iki laf eder sustururlar ama milleti öyle değil

• Ozaman buda Hamza oğlu stratejisi ben taktir ettim açıkcası mesela Fatih terimin strtjsi farklı aynı hareketi yapsa Hamza hoca gibide yapmaz soyunma odasında tokatlar ya da söverdi haha :) Özledim imparatoruda :)

Yükleniyor...