Kadınların ilgi görme merakı hiç bitmeyecek mi sizce?

Her erkek hayatında en az bir kızın kaprisini, nazını çekmiştir.

''Neden benimle ilgilenmiyorsun''

''Eskiden benimle daha çok vakit geçiriyordun'' laflarını sıklıkla duyarız nedense.

Ve kadınlar sevgiyi somutlastırmayı çok sever. %99'u romantik film hayranı oldugu için hayatı ve aşkı da öyle sanarlar.

''Beni sevdigini ispatla'' derler, sevdiginizi söylersiniz, OLMAZ. İlla ispatlayacaksınız.

Hiçbir kadın durup dururken ''seni seviyorum'' demez. ''Seni Seviyorum''un anlamı nedir biliyor musunuz ? Şudur ;

Evveet şu an moralim çok bozuk, o yüzden seni seviyorum dedim, hadi sen de beni sevdgini söyle, bana aşkını anlat, ilgi göster.

İsterseniz deneyin ve görün ; Sevgiliniz seni seviyorum dedigi zaman, konuyu degistirin veya tesekkürler askım deyin. Yemin ediyorum 2 ay kaprisini çekersiniz.

Kadınların bu ilgi görme merakı nereden geliyor ? Ve hiiiiç bitmeyecek mi ?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• yok kadın şöyle yok kadın böyle böyleyiz beğenmeyen tercih değiştirsin

0|0
    0|0
    • Kezbanlıgın lüzumu yok lütfen. Bulunmaz hint kuması degilsiniz

• oouuw life is sucks kafası

renklendiriyoruz ama bir şekilde

• anlatırdımda anlamazsın bu muhabbetler çok dönüyor sitede onu anlatmaya çalışıyorum gizli lerle uğraşmıyorum zaten sana he demek lazım hadi iyi geceler

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu sadece kadınlarda degil erkeklerde ilgi görmek ister ama kadınlar zaten erkeklerle hep uğraşır hep ilgilenir bu sebepten sizlerin hadi bana ilgi göster demenize gerek kalmaz. Nazımız size attığımız trip bile sizle ilgilendiğimizin göstergesidir;) vee hiç bitmeyecek :)

0|0
    0|0
    • İşte böyle kendini ve hemcinslerini elestiebilen cesur ve özgüven sahibi kadınların yorumları güzel oluyor. Teşekkürler :) En azından üstteki kezban gibi ''begenmeyen gitsin diyerek egoist'' olmadıgını gösterdin.

• bitmez...

0|0
    0|0
  • offf offf saydıklarının hiçbirine uymuyorum ama yine de kıymetim bilinmiyor hiçbir zaman da bilinmedi. buna ne diyeceksin peki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunlar bazen insanı geriyor ama bazen de ilişkinin tadı tuzu oluyor. Çünkü yeri gelince erkek bile bazen naz yapabiliyor. Her şeyden önce bunlar olmazsa olmazlardandır ve güzel şeylerdir, olmasını isterim :)

0|0
    0|0
  • Süper bir yere değinmissin tebrik ederim walla :)

0|0
    0|0
  • Ömrüm boyunca hiç bir kadınım bana seni seviyorum demedi .. köpek gibi sevdikleri halde

nedense o lafı söyleyince karşımda ezikleneceklerini düşündüler hep

kadınlara sadece acıyorum

0|0
    1|1
  • ilgilenin siz de bro çok zor değil zaten

0|0
    0|0
  • Neden gizlisin ?

0|0
    0|0
    • Esegin uzvundan dolayı ;)

• halbuki senin için yazmıstım ben :( lütfeeeen okuu