Sevdiğiniz insan ile inancınız arasında kalsaydınız ne yapardınız? Tercih yapmak zor mu kolay mı?

Sevdiğiniz insan ile inancınız arasında kalsaydınız ne yapardınız,veya sevdiğiniz insan için dininizi değiştirirmiydiniz

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• hayır ddin insanın içinden gelen kalpten bağlandığı bşy nasıl değiştirebilirsin ki...

1|0
    0|0
    • Evet,dediğine aynen katılıyorum,inanç gerçektende insanın ta yüreğinin derinliklerinde oluşur.

inançtan vaz geçmek gerçekten çok zor olan birşey,taki gerçekten yanlış bir inanca sihip olduğunu anlayınca belki fikirlerin değişmeye başlar,mesala hiristiyanlıktan veya başka dinlerden müslümanlığa geçen bir sürü insan var ama islamiyetten başka dine geçen ben görmedim varsada 5 parmağı geçmez,onlarda zaten kendilerini sadece müslüman zannedenlerdir

• iç dünyalarıyla manevi hayatlarıyla alakalı belki de inanç değişik bir konu.Allah herkese doğru yolu buldursun...

Kızlar Ne Diyor 11

• Eğer o müslümansa değiştir ama sen müslümansan hak dindir haline şükret otur kız çok ama başka hak din yok.

0|0
    0|0
  • Asla değiştirmem :)

1|1
    0|0
  • dinimden vazgeçmezdim ne kadar sevsemde..

0|0
    0|0
  • sevdiğim bana Allah nasibidir bana uymuyorsa sınav uyuyorsa hayırdır öbür dünyadaki sevdiğime geçici dünyadaki sevdiğimi tercih etmezdim asla

0|0
    0|0
  • kımse ıcın dınımı deıstırmem..o deıstırsın cok ıstıyosa..

0|0
    0|0
  • hayir dinimden asla vazgecmezdim

0|0
    0|0
  • sevdiğim beni kurtaramaz ama inancım beni kurtarabilir yeri geldiğinde kalbine gömmeyi bilmek lazım

0|0
    0|0
    • tuğça kazaz değiştirmişti sevgilisi için dinini. ne oldu sonra ayrıldı gitti adam elinde ne kaldı hem aşk gitti hem din .

• Tuğce kazaz hacca gidecekmiş gazetede okudum ne kadar doğru onu bilemem :)

• e işte baktı kocadan hayır yok dinime sarılayım demiştir :)

• Kimse için dinimi değiştirmem ben herkese saygı duyuyorum herkeste bana duymak zorunda.

0|0
    0|0
  • beni seven benim inancımada saygı göstermeli

0|0
    0|0
  • hayır kesinlikle olmaz , asla inanmam

0|1
    0|0
  • inancımı değiştirmezdim beni seviyosa kabullenr zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Asla sevdiğim insan için dinimi değiştiremem.. Ona Orhan Gencebay'dan beni böyle sev seveceksen diyorum link

0|0
    0|0
  • namaz niyaz; oruç-zekat-fitre-hac yok. yine de olmaz

nüfus cüzdanı değiştir, aileden herkesle kavga et... bir sürü uğraş. zaten gireceğim dinde de ibadet etmeyeceğim için sabit kalsam daha iyi.

0|0
    0|0
  • bızım ınancımız o kadar ucuz olamaz ya benı ınancımla kabul etmeyen bırıyle ne yapım sığ kafalının tekıdır zaten

0|0
    0|0
  • İnançsızım. Bundan hiçbir zaman taviz vermedim, vermem de..

1|1
    0|0
    • verme zaten nasıl olsa 2 günlük dünya yakında görürsün neyin olup olmadıgını

• Burada bunu tebliğ etmek ne sana nede ne idugu belirsiz dinine kalmadı. Din yok,allah yalan, muhammed sizin gibi sazanları kekledi. Yazık olacak hayallerine ki görüp görebileceğin tek şey koca bir karanlık. Ötesi değil.

• Elhamdülillah müslümanım

0|0
    1|1
  • duruma göre değisirdi

0|0
    0|0
  • hiç öyle işlere girmem. herkesin tuttuğu kendine

0|0
    0|0
  • Değiştircek bişi olmadığı için problem yok :D

0|1
    0|0