Hiç dolandırıldınız mı? Başınıza geldi mi hiç?

ben az daha beni arayanlar tarafından dolandırılıyordum son anda uyandım başınıza geldi mi hiç?

Güncellemeler:
hesap nosu veriyolar para yükle biz polisiz diye

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Daha şu an biri beni msnden eklemiş. sehher25 diye ama bursada param çalındı burada kaldım, kuaförüm yalnız yaşıyorum. gelince kahve içeriz iş bankasından bana para yollar mısın yazdı. :) dolandırıcılık sınır tanımıyor, ben tabi "seni soydular mı, o hırsızların, hackerların, DOLANDIRICILARIN Allah belasını versin" yazınca çevrimdışı oldu :) Bedduayı edince anladı, enayi olmadığımı.

Bir kadın yeni tanıştığı bir erkekten para istiyorsa o kuaför değil anca barlarda konsomatris falan olur Onlar bile bunu demez herhalde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir kere beni aradılar adınız kaçakçılık listesinde geçiyor ama biz sizin masum olduğunuzu biliyoruz fakat prosedür gereği hakkınız da işlem yapılacak hapis yatabilirsiniz dediler fakat sizi bundan kurtarabiliriz 500 tl para karşılığı dediler. Bende Allah razı olsun parayı kim ödeyecekse dedim kapatıverdim haha :D

0|0
    0|0
  • bir defa,

hala peşindeyim,

mezara girsemde bualcam

0|0
    0|0
  • Bir ara bana oldu aradılar beni bir komutanın eşini aramışsınız felan filan derken ben olayı anladım işi dalgaya verdim hepten ne lazım göndereyim felan dedim adamlar salak sandı beni bende dedim şuan emniyetten izlenme altına alındığınız yasal işlem ediliyor arkadan polis ananos sesi verdik adamlar bir korku abi ne olur etme felan dedi biz kontürlerini yedik salakların :)

0|0
    0|2
  • Nasıl oldu senin ki anlat bilelim olur ya bize de denk gelir

0|0
    0|0
  • Fazla uyanığım bu konularda. Hiç başıma gelmedi..

0|0
    0|0
  • öyle telefondan kapıdan bişey satanlara sövüyorum :))

0|0
    0|0
  • dolandırma değilde kandırarak paramı almıslardı zamanında halen aklıma geldikce sinirlenirim

0|0
    0|1
  • beni arayan tanıdık değilse zaten direk küfür ederim kapatır telefonu :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bu aralar çok yaygınlaştı dikkat edelim.

0|0
    0|0
  • deneyen oldu da son anda direkten döndü.d

0|0
    0|0
  • Hayır ama köşesinden döndüm :))

0|0
    0|0
  • dolandırıldım çalıştığım yerden

0|0
    0|0
  • beni arayanları hiç açmıyorum cevap vermiyorum.

0|0
    0|1
Yükleniyor...