Gönlünü almak için ne yapabilirim?

bu soruyu bu bslıkta neden yazdım bılmıyorum yenı tanıstıgım bırının adını unuttum ve bunu ona dedım trıp attı gonlunu almak ıcın ne yapabılırım ? gormedım kendısını sadece ıyı ve durust bırıne benzıyor

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• dürüstçe özür dile. gerçekten dürüstse anlayışla karşılar. uzatıyorsa sepetle kurtul

0|0
    0|0
  • ukalalık ettıgını sanmıstır sende nasıl unutuyon demekkı senı pek sarmamıs bosver

0|0
    0|0
    • ya sardı soyledıgı seyler cok mantıklı ama ben o sırada afam baska yerdeydı erkke arkadasım konusunda bazı tavsıyeler vermıstı

• ne oalacak ınsanlık halı kafam dalgındı de ıste

• :)) adını unuttun sız sımdı bıde sevgılı fılan da dusunuosunuzdur bırbırınızı bak burya yzıyorum cıkmaya baslyın 3 ayı gecmez ayrılırsınız :))

0|0
    0|0
    • ne cıkması ne yaptın sevgılımden yenı ayrıldım

• sakın ol sampıyon ;)

• ;)) ben sakınım bacım de gıt ısıne

• adam olan bi kusurabakma dan anlar , ne o oole komplex küpü...

0|0
    0|0
  • fazla takma bence dedigin gibi biri ise affeder gelir

0|0
    0|0
  • uzatma lan ne karı gibi trip atıyon de bence

0|0
    0|0
  • kıymalı pide yaptır yiirsinizzz...

0|0
    0|0
  • bundan sonra adı ile hitap et yeter

0|0
    0|0
  • Bende çok yaparım bunu, hatta öyle bir kızla tanıştım bir hafta oldu konuştuk ben kızın ismini hala bilmiyorum hatta sevgili olduk hala bilmiyorum, ama sormadım tabi laf arasında ağzından aldım bir şekilde öyle bir şey sorulmaz hata yapmışsın istesen her türlü öğrenirdin zaten bir kaç taktikle. Neyse sonuç olarak bende çok unutuyorum kızların ismini :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Netten mi tanistin

Erkekse ugrasma naz mi cekeceksin bi de. Kizsa surekli adini soyle ezberlemis gibi:)

0|0
    0|0
    • erkek :s netten tanıstım

• Demir eksikligi var bende de sana ozel bisey degil de. Anlarsa ne ala yok hala trip yaparsa hic ugrasma yol ver gitsin nefret ederim nazli erkeklerdennnn

• kötü bi durum ya.s

0|0
    0|0
Yükleniyor...