Final four bu gece ne oldu?

Bu geceki fener real macinda hakemler maci katletmedi mi sizcede yoksa ben taraftari oldugum icin mi boyle dusunuyorum?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• aslında 2. çeyrekte hakemler oyunun içine sıçmamışlardı, biz o zaman maçı kaybettik.. yönetim ama harbiden kötüydü. biraz hızımı kestiler ama bütün suçu hakemlere yıkmamak lazım.

0|0
    0|0
    • İkinci ceyrek kotuyduk ama geri donmemizi kestiler rudy reyes teknik faul nasil almadi ki biz basket faul kazanacaklen nemanjia teknik yedi ki 3 ceyrek sadece serbest atis cizgisine getirdiler bir ceyrek kotu oynadik diye maca bence bu kadar edilmemliydi net olmayan 3 lugu teknikleri bir ucluktem sonra aptal faul caldilar kenardan baslayip yine 3 luk yedik hani bence bunlar olmasa o fark 20 den duserdi alirdik bile ikinci yari madrid cok kotuydu gercekten

• Aaa duymadim cok iyi oldu bu husumet bitmez madridin daha bizden cekecegi var onumuzdeki senelerde bu imzada bunun kaniti :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hakemlerin boyle olacağı belliydi zaten Madrid de oynanan maçlarda taraftar etki altına alıyor

0|0
    0|0
    • Tabikide bunlara alistik boyle maclarada hakemlerede ama bu fazla geldi bu kadarini beklemiyordum boyle yonetimi yapamazlar oly macinda bizim takimlarda buralara her sene gitmeli bu saattem sonra oyle olursa Turk takimlarinin sahada hakkini boyle yiyemezler

• Turgay demirel ağırlığını koyamadı

• Valla oyle hani bn fanatik fenerliyim ama Turk takimlarindan kim hangi brans olursa olsun takimimizi destelerim bu sene gs bir iki euroleague macini izledim ordada yemislwrdi maccabi maci mesala yense o grubun basiydi belki bu kadar kotu sezon gecirmeyecek kolay havlu atmayacakti ama her bransta avrupada bu sorunlarla karsilasiyoruz

• hakemler katlettı hepsının ben mk nasıl ayar oldum kardesım bu mac benı öldürdü ya

0|0
    0|0
    • Bu ispanyollar hep boyle hakemle aldilar bence maci 3 4 ceyrek yoktu sahada bir organizayon yapamadilar serbest atis ve teknik fauller kuratardi ama bu ders olsun is sadece iyi olmakla degil oralara her sene gitmekle duzelir oly macinda bunlari kesinlikle yapamazlar

Yükleniyor...