Adam gibi Türkçe rock muzik yapan kimi önerebilirsiniz bana?

Cem Adrian'ı hiç dinlediniz mi? onun gibi muzik yapan birilerini arıyorum ben..

Güncellemeler:
arkadaslar bilgisi olan cevap yazsın sacma cevaplar yazmayalım lutfen:)

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• cem adrianla sevgilimden ayrıldığımda tesadüfen bi radyoda duyduğumda tanıştım . haftalarca bıkmadan tek parçasını dinledim o da yağmur . :)

yaşar kurt nasıl sence

0|0
    0|0
    • yagmur mukemmel... son albumunu ozellikle tavsiye edrim tam rock sevenler icin. yasar kurt un bir parcasını dinledim sarmadı fazla beni belki adrian a alısmıs olmamdandır:)

• belkide... yaşar kurt cem adrian kadar iyi değil zaten .yeni albümüne bakacağım şimdi teşekürler tavsiye için :)

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 5

• cem adrian mı? o zaman ismail yk nın Allah belanı versin şarkısındaki elektro solo yu türkiyede atabilecek kaç kişi var diye sorayım :D

1|1
    1|1
  • Hayko Cepkin bu işte 1 numara

0|0
    0|0
  • cem adrian rock'sa o tarzda rock müzik yapan bilmiyorum ama türkçe en iyi dersen benim için zıkkım, giyotin ,makine

0|0
    1|1
    • en iyi Turkce demedim en iyi trkce rock :)

• albüm grup olmak için değil maddi kazanç sağlamak için yapılır onun içinde ilk başta biraz sermaye gerekir türkiyede bir çok sağlam olan ama albüm yapamayan bir çok grup var,dediklerim cover yapan liseli grupları değil o yüzden pek tanınmazlar

• soz yazamayan bir sanatcının onu hissederek soylemesini bekleyemezsin,ayrıca bu bar grupları da bu isi sanat olarak degil is olark yapıyorlar. sen birz adrian ı dinle bence :)

• Cem karaca...

0|1
    0|1
  • İsmail Yk

0|0
    0|0
Yükleniyor...