Lucescu'nun başarısının sırrı ne?

bu adam neyi bu kadar doğru yapıyor da gittiği her yerde bu kadar başarılı olabiliyor ?

0|0
2|26

En İyi Erkek Görüşü

• Adam sistem peşinde olan bir adam bir günlük veya günü kurtarmak için oyuncu almıyor her seferinde kalıcı olacak kişileri takıma alıyor aldığı kişilerin kültüüre takıma uygunluğuna bakıyorlar onların bir sürü araştırma ekibi var teknik direktörlük kolay görülsede o hissi oyuncuya vermek gerekir bunu ediyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ahh ahh içim cız etti terimden başkasını sevemem diyodum lucescu geldi onu da en az terim kadar sevdim .keşke de gitmeseydi galatasaraydan . gayet başarılı gerçekten

0|0
    0|0
  • seviyosa gitsin konuşsun tabi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• öncelikle az bütçeyle çok iy bir kadro kuruyor neden?çünkü futbolu her kategoride takip ediyor...ayrıca rakibi çok iyi analiz eder

0|0
    0|0
  • Lucescunun en önemli özelliği karşı takımın oyunculaırnı çok iyi analiz edip bunu oyuncularına anlatmasıdır.

0|0
    0|0
  • lucescu iyi antrenör ama o da ilk gittiği zaman başarılı değildi en azından avrupa da bu kadar başarı yakalayamıyordu.ama kaldıkca takımı tanıdı.işte başarısının sırrı bu.bizim ülkemizdeki antrenörler 2 mac sonra yollandığı icin başarı gelmiyor maalesef.

0|0
    0|0
  • adam çözmüş futbolu taktiği çok başarılı uyguluyor çoğu takımdada çok transfer yapmaz elindeki mevcut kadroyu çok iyi idare ediyor büyük adam ben hala anlamış değilim neden üst düzey bir takımda görev yapmıyor

0|0
    0|0
  • Babacan bir adam

Türkiye'de çalışırken

Oyuncu değişikliği yapınca

Oyundan çıkan oyuncusuna

Kendi paltosunu vermişti

Üşümesin diye.

Bu adam başarılı olur

Böyle gönül insanına

Yaratan da başarıyı nasip eder

0|0
    0|0
  • lucescu tek başına hiçbir şey. teknik analiz yapan yardımcıları çok çok iyi. aynen zico gibi. ziconun yardımcılarıda çok iyiydi hangi oyuncu ne yapabilir çok iyi analiz ediyorlardı. lucescunun yardımcıları kendi oyuncularını ve rakip takımı çok iyi analiz ediyorlar.

0|0
    0|0
  • Takımın bir üyesi olmayı başarıyor.

0|0
    0|0
  • Mütevazi davranıyor, olduğundan fazlasını göstermeye çalışmıyor. Eldeki ile ne yapılabilirse onu yapıyor.

0|0
    0|0
  • sonuç odaklı düşünüyor. olumlu sonucu elde ettiği için başarılı sayılıyor. kötü futbol iyi sonuç yani.

Futbolu güzelleştirmiyor çirkinleştiriyor. ama istediğinide alıyor.

Ben şahsen lucescunun doğru yaptığına inanıyorum.

0|0
    0|1
  • Lucescu dedin moralim bozuldu.Zamanında göndermeselerdi adamı, şimdi şampiyonlar liginde Chelsea'ye, Milan'a, B.Münih'e zorlu maçlar yaşatan Shaktar değil, Beşiktaşımız olacaktı..Beşiktaş tarihinde yapılan en büyük hatalardan biri.Aynı zamanda G.Saray adına da büyük bir hata.

0|0
    0|0
  • adam bence futbol dahisi yaa nereye gitse başarıdan başarıya koşuyor bence onun başarısının sırrı; disiplin sevgi ve sıkı çalışmayı abartmamak...

0|0
    0|0
  • takım olma bilincini yerleştirebiliyor gittiği her takıma... ve de rakip kim olursa olsun takımını psikolojik anlamda çok iyi hazırlayabiliyor ve futbolcular da ona güvenince başarı zaten geliyor...

0|0
    0|0
  • her sabah evden çıkmadan düzenli olarak münasip yerine bal sürüyor sağ lobada sol lobada :D

0|0
    0|1
  • bi takıma takım olma olgusunu aşılıyor.

0|0
    0|0
  • adam futboldan ve futbolcudan anlıyor.hangi futbolcu hangı özellıklere sahıp bılıyor elındekı kadro ıle de guzel ısler yapabılıyor.veya bır kac takvıye ıle

0|0
    0|0
  • İyi analiz ediyor gittiği takımı ve oyuncularının özelliklerini iyi bilip doğru yerde oynatıyor daha sonrasında da zaten başarı geliyor diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Lucescu terim'den 10 kat daha iyi hocadır,terim taktisyen filan değil tamamen gaz antrenörüdür,ama luce müthiş bi taktisyendir.

0|0
    0|0
  • iyi analiz yapıp çözümlüyor en kısa sürede

0|0
    0|0
  • akıllı adam zeki adam mourinho gibi

0|0
    0|0
  • adam diyorki ya yenersiniz yada hepinizin topuğuna sıkarıımmmm :D

0|0
    0|0
  • =D.cewabın çok uzun yada çok kısa