Arkadaşlar yüzden kilo vermek?

Normal bir kiloya sahibim ama vücuduma göre yüzüm biraz daha tombul yüzden kilo vermek istiyorum yüzümdeki şişlik ödemdende olabilir yüzden nasıl kilo verebilirim ya da yüzdeki ödem nasıl atılır?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı sorundan müzdaripim. benden en az 10-15 kilo fazlası olan arkadaşımın suratında kemikleri gözüküyor ama bende göbek azıcık olmasına rağmen yüzüm şiş duruyor. benimde son 1 yıldır en çok merak ettiğim konulardan biridir yüzdeki bu kiloyu nasıl indiririz..

0|0
    0|0
    • Çok sinir bozucu bir durum çok. Bulursan eğer benide haberdar et..

• Sanıyorum tempolu ve hergün en azından 1er saatlik koşular.1 ay sonunda değişiklik farkedilecektir. neden diye sorarsan önceden denemiştim, o zaman 85 e kadar çıkmıştım, azimle 76 77 e kadar düştüğümde yüzümünde indiğini birçok kişi kendi söylemişti. Sanıyorum en kısa sürede koşulara tekrar başlamalıyım..

Erkekler Ne Diyor 4

• Sadece yuzden veremezsin kosu yapman gerek ama bide yuz hatlar icin egzersizler var onlara bak internetten bol bol sakiz cigne arka dişlerinle yumusak olmasin

1|0
    0|0
  • Bölgesel yağ eritme diye bir şey ne yazıkki yok :( ödem için ise ödem söktürücü ilaçlar var bir doktora gözükmeni öneririm.

0|0
    0|0
  • Ödem tamamen yok olmaz ama azaltılabilir,1) çok su tüketimi 2) tuz azalt 3) karbonhidrat uzak dur 4) spor yap
    Dediklerimi uygulayabilirsin faydası olacaktır..

0|0
    0|0
  • az ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yuruyus yap. Sabah ve aksam 1er saat olarak

0|0
    0|0
Yükleniyor...