Kick Boks yapan kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ve ya yapan var mı? Çok istiyorum ancak uzman ya da bilgili birinden öneriler fikirler almam gerekiyor. Yapabilir miyim nasıl olur diye...

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmem ılgımıde cekmez kız dedıgın sempatık kıbar olcak ne o ole agzı yuzu kaymıs l*n kavga etsek bızıse döver 😀😀😀 kalsın voleybolcu olsa tenıscı basketcı neyse kıck boks nedır yahu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Oncelikle sehir olarak yazarsan sana yardimci olurum dovusmedin taktirde bir bayan icin uygundur kondusyon ve fit bir vucut saglar ve kendini korumayi ogrenirsin mma antrenör u yum ve kickbosk marmara sampiyonu yum eger İstanbul'da isen seni kulubumuze veya diger kardes kulüplere yönlendirme imkanim var

0|0
    0|0
    • İstanbul

• bir kıza yakışır mı
      bir de benim ayağım çatlamıştı 2 ay önce zarar görür mü

• Bir kiza neden yakismasin bu isi erkek kadar kizda yapan var fizigin olsun guzellesir kendinide bir erkekten savunmus olursun veya birinden ornek Adriana lima ivana sert falan yapiyor cogu erkek te beyeniyo yani sen burdakilerw bakma dayak yerler diye :) daha cekici oluyor ve fizige katkisi cok stres vb calis dene derm

• Spor yani olabilir

0|0
    0|0
  • hiç birşey

0|0
    0|0
  • Bohscu kız çok iticidir benim için

0|0
    0|0
  • İtici kadın dediğin de nazik olmalı çok sert geliyor :S Sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Antrenmanda dışarda iyilerde ringte görünce bunlar kız mı diye soruyorum bazen :D

0|0
    0|0
  • Git yap spor spordur sporcu kizlar candir can

0|0
    0|0
  • sporla ugrasması hosuma gidiyor bazı kızların acıkcası.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle çok çekici olur 😍😍

0|0
    0|0
  • Tehlikeli

0|0
    0|0
  • çok iyii

0|0
    0|0
  • iğrençler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Özgüven stres atma eğlence ve sıkılaşma her şey var kingboks da ama tüm bunlar eğlenceli kafana göre bir antrenör bulursan öyle

0|0
    0|0
  • Yapiyorum

0|0
    0|0
  • kum çuvalını yumruklamak iyi stres atıyor :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...