Burak Yılmaz'ın yerine Milan Baros diyorum Burakla nereye kadar?

Burak Yılmaz´ın takım oyununa yaptığı katkı sıfır bana diyeceksinizki adam bu kadar gol atıyor neresini beğenmiyorsun adamın peki bende size diyorumki Burak geçen sene Trabzonsporda 33 gol attı peki Trabzon kaçıncı oldu?Burak sadece kendine oynuyor takım oyununa 1 gram katksi yok geçen sene 12 gol atan Elmanderli Galatasaray şampiyon oldu demekki herşey gol değilmiş?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Terim inatla kendi aldığı oyuncuları oynatıyor.Hesap soran yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Onu bilmem de burak ve umut'u toplasan bi tane prime time'ındaki Milan Baros etmez bence en iyi zamanında liverpool'da oynarken ki baros'un yanına elmander de yaklaşamazdı.baros'un tek sorunu bitirici vuruşlarda çok iyi olmaması onun dışında kusursuza yakın bir forvet diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Barosun zaten en iyi özelliği bitirici vuruşlarının iyi olması

• bence hızı ve tekniği bitirici vuruşlarnın önünde.bitirici vuruşları da hızı ve tekniği kadar iyi olsa gs'ye hiç gelmezdi diye düşünüyorum.

• Valla ben onu bunu bilmem ama sakat olmayan bir Baros Türkiye liginin açık ara en iyi golcüsüdür

• Burak gol kralı değil tüm zamanların gol rekorunu kırsa gözümde futbolcu değil araya iyi kaçabiliyor iyi depar atıyor gol atıyor diye bi adam bu kadar büyütülmez yakaladığı pozisyonları atabilse şimdiden gol krallığını garantilemişti zaten 10 pozisyona giriyor birini atıyor. Adam diğer futbolcuların ahengini de bozuyor aldığı her topu rakibe veriyor bence umutta aynı pas yapılamıyor bu iki adamla

0|0
    0|0
  • futboldan bırazcık anlayan adam buraktan futbolcu olmayacagını bılır ben adamın bızı derbılerde kanser edecegını sımdıden goruyorum baros da degıl saglam bı santrafor lazım bıze melo da hıc oynamıyo orta saha cok bos

0|0
    0|0
  • Burak olmasa şu an sampiyonlar liginde son siradaydiniz 5 golunuzude o atti tabi her sey gol değil ama size katkisi burakin cok

0|0
    0|0
  • Fatih terim: israil'in filistin'i vurdugu bi günde benden maçı konuşmamımı bekliyorsunuz,hemde mübarek cuma günü.

0|0
    0|0
  • Şu durumda Baros'un çok faydalı olacağını sanmıyorum. Elmander umut ikilisi düşünülebilir.

0|0
    0|0
    • Bence Baros tek forvet oynamalı

• rierayı sol beke koydun sanırım önünde amrabat göbeği yekta engin xelçukla kapatıp hamiti de sağ açığa koydun ve barosu da tek forvet oynattın. Sol taraftan çok atak yaparız ama sağ taraf için aynı şeyi söyleyemem hamit sağ açıkta bence o kadar iyi değil göbekte daha verimli oluyor diye düşünüyorum.

• Hamit zaten kanat oyuncusu değil ama hala kanat oynatılıyor Engin kanatta daha verimli Hamiti kanata itince o etkili şutlarını atamıyor o bakımda Hamit ortada oynar bu sistemde

• Eşşoleşşeğin teki Burak.. Sadece ve sadece topa vuranbilen bir insan. Futbolcu değil..

0|0
    0|0
Yükleniyor...