Sporcular sorum şu nasıl kilo alırım?

fitness yapıyorum 5 öğün yemek yiyorum karbonhidrat tozu alıyorum 56 kilonun üstüne çıkamıyorum daha fazla ye demeyim zaten bayağı yiyorum :()

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Yumurtaya yüklen, protein tozu al keklere koy :)) doğru karbonhidrat alimini arastir... öğünün çokluğu değil kaliteli besin değeri önemli. Mesela kabak çekirdiği 100 gramında 33 gram protein mevcut... kuru çökelek mesela.. whey mesela. Araştır :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Uyumadam hemen once makarna ye

0|0
    0|0
  • Ne saçma bir soru allahım allahım.

0|0
    0|0
    • Ay sana değil bu çok özür dilerim :D

• bir altında yazan saçma soruya yazacaktim cidden kusura bakma :/

• tamam önemli değil :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayatın boyunca spor yapmayacaksan protein tozuna bulaşma derim çünkü kasların cıvır ve sarkar. Ama karbonhidrat al derim suplementler. com da istediğin ürüne bakabilirsin. Ayrıca http://fitsharp.com/ buradanda gerekli soruları sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • Antrenmandan önce bol protein ve karbonhidrad ağırlıklı beslen antrenmandan.1saat önce ye yicegini antrenmanini yap antrenmandan sonrada protein ve karbonhidratini al özellikle antrenman öncesi ve sonrası bolllll boooll karbonhidrat ve protein al

0|0
    0|0
  • 1 öğünü 5'e mi böldün kardeş 56 kilosun nasıl oluyor bu iş anlamadım :D

0|0
    0|0
    • metabolizma aventador mübarek :D

• boyum biraz kısa :D 1.70 im ama daha uzarım diye inanıyorum sbhbsbhsbh

• 21'e kadar yolu var kanka kısa değil ayrıca boyun :)

• TM kilo alirsin sabirli ol

0|0
    0|0
  • Ben 58 kiloda başladım şu an 64 kiloyum. Sabahları 3 yumurta yiyorum öğlende tavuk köfteeet, akşam süt yoğurt

0|0
    0|0
Yükleniyor...