Haftanın lafına yorumunuz

ahmet çakar; "kadın futboldan anlıyor veya futballa ilgileniyorsa normal değildir" demiş düşünceleriniz?

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• Şu bikini giycem diyen adam değil mi.. Ahmet çakar kendısı anlıyor mu ki kadınlara laf söyluyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bi çakarım ona bi de yer çakar :/ :P

0|0
    0|0
  • futbol candır yaa. :) ayrıca kızlar da futbol la ilgilenebilir ne var bunda . ben zevkle izliyorum maçlarıi.

0|0
    0|0
  • futbolla iç içe bir adam böyle söylerse gerisi napsın futbol erkek sporu mu ki niye erkeklere maletti anlamadım doğrusu . futbolla ilgilenmenin nesi garip . güzel bir maçsa bende isterim kalbim çarpa çarpa heyecanla izlemeyi:)

0|0
    0|0
  • futbolu seviyorum futboldan anlıyorum ve normalim neyin kafasını yasıyorsun eyyy cakar

0|0
    0|0
  • iyi demiş

futbol kadar amele bir spor mu var

0|2
    2|0
  • hak verebilirim ;) hiç ilgi alanıma girmio ve çoğu kızda ilgilenmez diye düşünüorumm...

0|0
    0|0
  • ve bunu söyleyen ahmet çakar..ne ironik ama mk sjdnfkasjdnfjksdnf

0|0
    0|0
  • ahmet çakar türkiyede trabzon diye bir ilin olduğunu bilmiyor sanırım

0|0
    0|1
  • çok bilmiş adam nolcak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Aptalca yorumları ve hakemlik zamanında bunun yüzünden karısının yediği küfürler nedeni ile kendi karısını futboldan nefret ettirdiği için öyle düşünüyordur.

Ne dandik cümle oldu yahu !

0|0
    0|0
  • Adam haklı..

0|1
    0|1
  • 0|0
    1|0
  • Futbolla ilgilenen kızlarda erkek gibi davranma eğilimi bolca var adam haklı :S

0|0
    0|0
  • ahmet çakar hayatında ya çok fazla kadın tanımamış ya da hep aynı fırından ekmek almış

0|0
    0|0
  • Sen çeyiz programlarını seyrediyor musun?

0|1
    0|0
  • doğru söylemiş çünkü kızlar uzaylı...

0|0
    0|0
  • ahmet çakar dır ne derse yeridir

0|0
    0|0
  • nedense bana şu bikini olaylarını anımsattı :D

0|0
    0|0
  • yahu bırak şu soytarıyı