Lütfen yardım...her yerim kaşınıyor

Arkadaşlar lütfen gülmeyin niye bilmiyorum ama heryerim kaşınıyor kollarım, bacaklarım, sırtım, göbeğim falan bir haftadır böyle, ilk başta bu kadar değildi sadece göğüslerim kaşınıyordu şimdi heryerim (yüzüm ve cinsel organım hariç !) :Ş

Niye olabilir bu ve ne iyi gelir bi fikriniz var mı?

Not: lutfen git yıkan falan gibi saçma şeyler yazmayın hergün yıkanan gayet hijyenik biriyim, ciddi cevaplar verin lütfen ;)

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sivilce gibi kabarıyormu peki ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• (bkz.karaciğer rahatsızlıkları)

0|0
    0|0
  • senin potasyumun tavan yapmış, bol bol su iç yavaş hareket et ve potasyumca zengin şeyler yeme, muz, kuru yemiş kivi falan

0|0
    0|0
  • bi cildiyeye uğra :)

0|0
    0|0
  • Cinsel organım kaşınmıyor dediniz. Orasının neden kaşınmadığını tespit ediniz ve diğer bölgelere de aynı yöntemi uygulayınız. Kolay gelsin.. :)

0|0
    0|0
  • alerji olmuşundur bu kadar basit yani :D

0|0
    0|0
  • banyo yapmak ii geliyor birde deloday 5mg film taplet alman lazım aynısı banada oldu sivilce gibi ama değil demi bu aralar hemen hemen herkezte var

0|0
    0|0
  • yediğin birşeyden belki alrji olmuştur devam ederse doktora git bence bir hastalıgın belirtiside olabilir

0|0
    0|0
  • uyuz da olmuş olabilirsin, baytara görün bence

0|0
    0|0
  • bünyeni etkileyen bir alerjene maruz kalmış olabilirsin. alerji testi yaptırmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Elim hafiftir gel kaşıyım hayatım. Yada sen yorulma buraya kadar ben gelirim.

0|0
    0|0
  • açık konuş bizee pitlimisin...

0|0
    0|0
  • Ciddi cevap: Bulunduğun şehirdeki cildiyeciye görün.

0|0
    0|0
  • uyuz olmuşsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bi kere benim de öyle olmuştu alerjik bi reaksiyon olabilir, yediğin birşey dokunmuştur ya da sıcak soğuk geçişi de yapabilir, bir serum ve bir iğne olayı çözmüştü.

0|0
    0|0
  • tatlıyı fazla kacırmısındır .. yada baska bıseye alerjın var

0|0
    0|0
  • Su tüketimini ihmal ediyor olabilir misin? Son zamanlarda daha önce tüketmediğin baharat acı gibi birşey tükettin mi? Kaşıntıya neden olan cildinde döküntü veya başka birşey var mı?

0|0
    0|0
  • Bi seye alerjn var ama neye. Alerji hapi varsa evde onu yut iyi geliyo adini unuttum simdi

0|0
    0|0
  • bi yerde sosyete uyuzu bulasmis ola bilir

0|0
    0|0
  • sırtım kaşındı :((

0|0
    0|0
  • Kuru kalmıştır belki cildin nemlendir ya da allerjiktir.

0|0
    0|0
  • alerjin var mı bir şeylere? bir haftadır kullandığın ilaç vs var mı

0|0
    0|0
    • hayir bildigim alerjim yok :/

• ben de yok sanıyordum. hep burnum sümüklüydü ve kaşınıyordu. meğer alerjidenmiş. hala sümüklüyümdür

• :) en kisa zamanda bi test yaptiricam o zaman...tesekkür ederim ;)

Yükleniyor...