İpleri koparmaya hazır.. neden?

askerde.. telefonu yok.. usta birliği ama gideli 3 hafta oldu ve çarşıyada çıkamıyo , olay oluyomuş yasakmış çarşı..250 dk konuşma hakkı yaptım ev iş telefonlarına.. 3 günde bitti.. istediğim zaman arıyodum istediğim zaman konuşuyodum.. ama ayda bir kere yapma hakkım olduğu için daha onu arayamıyorum çalışmıyorum zaten sade 75 kuruşum var ne kontör alabilirim ne başka bişey.. ev telefonumuz da aramalara kapatılmıştı annem tarafından.. sadece bizi arıyolar herneyse. o beni aramıyo. ben aradığımda saalerce konuşabiliyoruz günün her anı.. ama o beni günde bi kere arıyo o kadar ısrarıma rağmen , ve 15 dk kadar konuşabiliyoruz. kartında kontör kalmıyomuş , kart kantinde kalmıyomuş , fırsat bulamıyomuş. e ben aradığımda fırsat var ya. zaten hep bi uzak , askerlikten mi bu değişim , en ufak bi tartışmada ipleri koparmaya hazır.. neden, askerde o daha mecburmuş gibi davranması gerekmez mi ya

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• orası ne ögrencı evı ne aile evi, ne akraba evı ne bekar evi orası askerıye orada mantık aranmaz komutanlar gencler oyalansın dıye sureklı iş yaptırır zaman baska turlu gecmez cunku. orası bambaşka bır dunya askere gıdıp gelenler der ya askere gıdıp gelınce adam oldum dıye orası ocak işte her yerden bırsuru ınsan tanımadıgın bır ortam basında bır komutan. bılemezsın sen anlayamazsın ama sana sunu söyleyeyım sahıp cık sabırlı davran oradayken onu sakın bırakma . sana ters cıkısabılır belkı anla onu . belkı bunalıyordur sıkıyorlardır onu oda sana patlar yada sessız durarak patlar . anlayıs göster Allahım sana da sabır verır ıns.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Askeriye de bunlar normal şeyler, sivil hayatta ki bir dert orada bölünerek bin oluyor hele ki sıkıysa bulunduğu yer nefes aldığına bile isyan etmeye başlar, çok üzerine gitme anlayış göster biraz.

0|0
    0|0
  • Kızım saçmalıyorsun tamamen bencil olma askerliğin her yanı rahat değil arayamıyorum diyorsa gerçekten arayamıyordur çünkü dediklerinin hepsini bende yaşadım kısa bir süre allahtan muhabereciydimde öyle aradım heryeri çocuğun üstüne fazla gitme

0|0
    0|0
  • askerlik bu... biraz anlayışlı olman lazım

0|0
    0|0
  • Askerlik ayrı psikolojide değişiklik yaşanıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanırım askere gidenlerde paso oluyor bu...

Benimde erkek arkadasm askerde ve oda en ufak bir tartısmada ayrılmaya hazır... Nasıl bir ruh hali içerisine girip bu denli vurdum duymaz olabiliyorlar bilmiyorum ama sanırım sabır şart... .s

0|0
    0|0
Yükleniyor...