Ne olacak bu Galatasaray'ın hali?

Yazmayım yazmayım diyorum sonunda kendimi gene tutamıyorum.. Ya nasıl bir iştir arkadslar.. salı günü Manchesterla maçı var..bugün adamlar 3 1 yeniliyorum karabük gibi bi takıma.. ya derbi olsa genede boşvericem..Ama bu kadarıda yetti ya.. geçen hafta beraberlik bu hafta yenilgi.. Umarım korktuğum gibi Manchestera farkla yenilmeyiz.. Sizlere soruyorum nedir bu takımın derdi? Kimse taraftarı bu kadar üzmeye hakkı yok..Fatih hocada kanser olucak yakında.. Bu kadar para alıyorlar karşılıklarını veremiyorlar. Hiç güzel oynamıyor.. Derdi nedir bu takımın ? Yoksa takımca depresyona mı girdiler.. Sayın galatasaraylılar sizce nedir bu sorun , ben çözemedimde..ruh gibiler sahada.. çok üzülüyorum gerçekten..

0|0
4|43

En İyi Kız Görüşü

• ya allah askına biz 3-1 yenseydik .. oooo ben galatasaraylıyım diye ortada dolanırdınız soruya gelen cevaplara bak,herkes satmıs takımı. Bence m.united maçını düsündüler ve konsantre olamadılar. ayrıca burak gol falan atıyor ama tam bir kazma.Sadece kendine yararı var bencil oynuyo bence. Yinede tam destek. United HELL'E GELSİN HELE.

0|0
    0|0
    • :):):) haklısın aslında..

• inş... hayırlısı olsun hakkımızda salı gunu ıns:)

Erkekler Ne Diyor 43

• Burak Yılmazı gol atıyor diye oynatırsan Burak gol atar ama takım kaybeder çünkü Burak kendine oynuyor takım oyununa katkısı yok

1|2
    0|0
  • arkadaşım bence hayırlı olur bu malubiyet salı gününe kadar istim üstünde olurlar sıfırdan düzlüğe çıkmak için bu maçtan daha güzel maç olurmu bence üzülmeyin inş salı günü mancesteri burda yeneriz o zaman dediklerim aklına gelsin

ben asıl bizim takımdan korkuyorum yarın kazayla eskisehiri yenersek perşembe günü marsilya duman eder bizi benim için avrupa daha önemli ligte bir şekilde şampiyon olursun 3 maç kazandınmı yine zirvedesin önemli olan avrupa, kader haftalarına geldik iyi düşünün iyi olsun

0|0
    0|0
  • bısey dıcem ama belkı kızan olacak. ıkı macı da yenılecek ve gercekten buyuk kaos olcak. bu hem ıstatıstık hem topcuların burcları hem ıklım hem sans yanıı hepsı bır arada dusunulurse gs cokk zorlu gunler beklıyoo.

0|0
    0|0
  • çok abartıyolar çünkü, geçen sene iyi olmamızın sebebi 3 günde bi maç olması, futbolcuların kafa yoracak bişeylerinin olmamasıydı. bu sene bi galibiyet alıyoruz basın kahraman ilan ediyo yok rüya takım yok mükemmel yıldız böyle olunca da futbolcular etkileniyo tabi. çare futbolcuların sadece futbollarına odaklanmalarını sağlamak bence...

0|0
    0|0
  • liğde birinci ama gs de bir disiplin sorunu var fatih terim eski fatih terim değil bir kere adamı küstürdüler adam da tam hakkı ile calısamıyor

0|0
    0|0
  • walla vardir bi plani fatih terimin manu için ama akşamki maçta çok küçümsedi futbolcular olacaği buydu bide akillari hep manuda aldimiz topçularin yarisi zaten avrupa için bizi seçiyo ve avrupa maçlarina konsantre oluyolar sadece rüyasi o onlarin kalbim burkuldu akşam

0|0
    0|0
  • fatih hoca da bence sorun o hatasını anlamadan bu takım böyle tu kaka gider.ayrıca takımda ki kalite çok abartıldığı için aslında ne kadar beceriksiz ve yetenek özürlü oldukları görülmüyor ya da dile getirilmiyor.yapılan transferlerin de fos çıkması ayrı bir konu.

0|0
    0|0
  • futbol bu oluyor her zaman en ıyı oyununu oynayamazsın ama her zaman en buyuk GALATASARAY

0|1
    0|0
  • sıkıntı yok. manchester maçına adapte olmuş durumdalar. Bir iki lig maçı kaybetmek, bir şey kaybettirmez bu takıma. Önemli olan avrupa ve manchester'i yenemesek de bir beraberlik alabiliriz diye düşünüyorum. Hatta dikkatli oynarsak, yeneriz bile.

0|0
    0|0
  • Acilen ruh aranıyor takımımıza mümkünse 2000 ruhu geri gelirse iyi olur. Yalnız Fatih hoca bu kadar rezalete daha fazla dayanamaz diye düşünüyorum. Bundan sonra devre arasında çok kötü şeyler olacak diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • hiç açma o konuyu... sürekli Manchester maçını düşündüklerinden 2 haftadır futboldan eser yok... Manchester la oynayayım sakatlanmayayım diye topa ayağını uzatmıyorlar... neyse şu Manchesterla oynayalım da kurtulalım şu olaydan...

0|0
    0|0
    • aynen valla o macıda gorucem artık ona da yenılırlerse.. cok yazık olucak ya.. ama valla var bızım takımda bır ıs manchesterda premier lıgdekı rakıplerını catır catır yenıyor.. hıc gs macından once yenılelım bıle demıyor.. bız neden boyle bı lukse kapılıyoruz..

• biz hep aynı kadroyla oynuyoruz... şampiyonlar liginde de aynı kadro , ligde de aynı kadro... bugün karabükspor maçına yedek ağırlıklı bir kadroyla çıksaydık eğer hem kazanırdık hem de as oyuncular yorulmazdı... Manchester da bir mevkii için en az iki kaliteli oyuncu var , o yüzden 2-3 kulvarda birden rahat yarışıyorlar... bizde nerdee..

• Aynı bozukluğu devam ettirirse Türkiye kupasında Balıkesirspor bile yener bu takımı. İnşallah Fatih hoca önlemini alır

0|0
    0|0
  • Ne nankör taraftarlarsınız. Lider olduğunuz halde kem küm. Bırakın da millet işini yapsın. Böyle taraftarlık olmaz.

0|0
    0|1
  • ben fb liyim ama gerçekten gs oyun stilini bozdu. eski ruh yok.

0|0
    0|0
  • arada olucak böyle sonuçlar her maçı yenemezsiniz ama bu maçlardan ders çıkarıp açıklarınızı kapamanız gerekir

0|0
    0|0
  • burak şampiyonluk kazandıracak size ata ata arif gibi kaygılanma yani :D

0|0
    0|0
  • ligin ikinci yarısında galatasaray uzak ara fark acar ve şampiyon olur :D kaytlarda kalsın mayıs 2013 de beni tebrik edersiniz...

0|0
    0|0
  • fatih terim : 3 gün oynasak yine yenemezdik :) çok acı değil mi?

0|0
    0|0
  • manchester maçını düşünmekten bu maça konsantre olamadılar sebebi bu herşeye rağmen tam destek

0|0
    0|0
  • Ne olacak türkiyenin hali.

0|0
    0|0
  • Ne içtin? Rakı mı?

0|0
    0|0
  • Takımımdan bende mutsuzum ama en kısa zamanda düzeleceğini umuyorum

0|0
    0|0
  • Cimbomluyum, şimdilik sadece susuyorum, izleyelim görelim biraz daha.

0|0
    0|0
  • fatih terime sinir olanların laneti tuttu sanırım. fatih terim biraz daha mütevazi olabilir bence.

0|1
    0|1
  • allah yardımısı olsun tatlım senin benim elimden bişey gelmez

0|0
    0|0
  • Defans bitik SOS veriyo Allah kurtarsın... :D

0|0
    0|0
  • gs ye idda oynadım gs yüzünden yattım :D

0|0
    0|0
  • Galatasarayı baştan aşşağı yenilemek gerek.

0|0
    0|0
  • iyi oldu :) en büyük fenerbahçe :)

0|0
    0|2
  • fatih terim: kuzey tekinoğlu berlin'e gidiyor benden maçı konuşmamımı bekliyorsunuz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 3

• Herkese diyorum ben: Galatasaraylı olmayın; ağlarsınız :D

Ülkede yenilse umursamam ama umarım Manchester karşısında başarılı olur. Bol şans diliyorum =)

0|0
    0|0
  • Bir yenilir,bin yeneriz biz.Eskiden beri zorlu durumları severiz bilmez misin sen?Şampiyonlar Ligi'nde de iki maçta yenildik üçüncüsünde yeter artık diyip attık gollerimizi...Zoru başarmak her babayiğidin harcı değil,biz varken başkasına da yiğitlik düşmez :)

0|0
    0|1
  • bildiğim kadarıyla enerjilerini Manchester'a saklıyorlar :DD

0|0
    0|0
Yükleniyor...