Sözde dosttur her zaman...

ne tuhaf dimi sizinde arkadaşınız için yaptığınız birçok şey var ama bazen karşılığını göremiyosunuz. Evett nerdeyse 7 yıllık arkadaşım arkdştanda öte kardeşim ailelerimiz tanışır herzaman birbirimize paylaştığımz şeyler vardır o biraz sesizdir ben biraz daha hiperaktif öyle tamamlarız birbirimizi herneyse nedense herzaman bi tartışma olsa aramızda ben haklı olsamda sürekli yine alttan alan ben oluyorum artık dayanamadım son tartışmamız saçma bişeydi. Yine herzamanki gibio biraz gururcudur yani bu işt sen üstünsün ben üstünüm takmam bende hata varsa güler geçerim ama bu son olan seyden artık onun birazda hatasını anlamasını istiyorum. Hadi onuda geçtik e be insan ben senin kaç senelik dostunum ya şu anda konuşmasak bile içim kötü oluyo sen hiçmi kötü hissetmiyosun ya ben neyim peki arkadaşlar kusura bakmayın ama cidden herzaman böylemidir bikerede o gelsin gülsün hep ben hep ben üzülüyorum .s

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• 7 senelik arkadaşlıkta

ufak tefek kavgalar olur

İnsanlık hali demek gerek

bir süre uzak kalın

değerini anlar

anlamıyorsa

gerçek dost değilmiş demek ki

0|0
    0|0
  • ne dostlugu ya ne dostlugundan bahsedıyorsun sen ınsan evlenecegı kısye kazık atıyo onuda gecım evlıler bırbırlerıne kazık atıyor sen dostum dedıgım kısıden kzık yemıssın bıraz otur dsun

deveye dıken ınsanı seven guzelım bu devırde :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...