Spor yapinca kizlarin legging giymesini neden yadirgiyorsunuz?

Ben 2 gunde bir 6-7 km kosuyorum ve legging giyiyorum cunku kendimi daha rahat hissediyorum, daha hafif ama bazi insanlarin bakislari beni rahatsiz ediyor, ve or... muhamelesi yiyorum, albuki oyle bir kiz degilim. Sizin mesela sevgiliniz veya kiz kardesiniz kosunca legging giyse ne kadar karsi cikarsiniz? yadirgarmisiniz? ben anlayamiyorum boyle davranislari? erkeklerden bahsetmiyorum bile sanki et parcasiymisim gibi bakiyorlar yemin ederim. Neden yadirgiyorsunuz?

1|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• aynen bende çok kaliteli bir spor salonuna gitmeme rağmen hocalar hariç çoğu kişi iştahla bakıyor gibi hissediyorum. esnek giysiler giymeden de rahat edemiyorum, takmayıp devam edicez.

0|0
    0|0
    • Vallah canim cok dogru soyluyorsun, bende esnek giysiler gitmeden rahat edemiyorum ama boyle giyinmek bile suc oldu artik. Bu gabzolardan gercekten biktim, agizlarini kirsam doymam 😂😂😂 Tabikide devam edicez onlarin yuzunden kendi zevkimden olamam herhalde.

• eig için teşekkürler canım. aynen öyle, zaten onların amacı sporu aşmış, her yerde var böyle hırbolar.

Erkekler Ne Diyor 9

• Ortamına göre giyinmekten fayda var.
    Barzoların içinde giyersen, alacağın tepki maalesef öyle olur.

0|0
    0|0
  • Giymesini istemem

0|0
    0|0
    • giyerse nolur ki?

• Ben anlıyorum ama bakanlara bir çözüm bulamıyoruz o yüzden rahatsız oluyorsan giymeyeceksin. Adam bakıyor işte katil mi olalım yani

• onlar her turlu bakiyorlar zaten ac insanlar.. neyse tesekurler

• Milleti boşver neyle rahatsan onla devam et sporcularin fazla oldugu yerde soor yapmaya calis daha kolay olur abazalarin yakininda degil

0|0
    0|0
    • zaten sporcu var baya ama yine barzolar heryerde

• Yani artık aşmamız gerekn bisey bunlar

• bencede ama iste anlamiyorlar ki ac kopekler :D

• kimin nasıl baktıgına ne dedigine önem verirsen hiç rahat edemezsin takma onlar kimki.)

0|0
    0|0
    • takmiyorum ama rahatsiz oluyorum

• Evet kizlarda yok malesef.. cok tesekurler iyi gunler ben kactim kosu beni bekler 😆

• iyi koşular iyi günler :D

• Yadirganmıcak gbi değil ya vücut hatlarını çok belli eden birşey

0|1
    0|0
    • e ne olcak, sizde bakmayin?

• @buraqconi ne açmasi be, spor yapiyorum oglum ne yani mantoyla mi spor yapiyim? bir gît isine ALLAH askina. Ben cok edepliyim, edepli olmayan sizsiniz bakmayin oyle ac kopekler gibi. Hormon diye birsey varsa ihtiyacini baska yerlerde karsila bunlar icin ya sevgili yap kendine ya da genel evine git, o zaman gorusuruz 😉

• Vucuduna bakılmasını istemiyorsan sana emredileni yap o zaman

• bir bitmediniz mk.

0|0
    0|0
    • Ne diyorsun be sen. Sana noldu?

• Ben oyle birsey yapmam zaten

0|0
    0|0
  • cunku etrafta abaza cok senıde o kadınlardan sanıyorlar normal esofman gıysene sende

0|0
    0|0
    • esofman giyince'de laf atiyorlar ne kalmis artik?

• o zaman cok kotu yapacak bısı yok sapık cok

• Vallah kayniyor içimden onlari dovmek istiyorum ama gucum yetmez

• Sana tavsiyem.

Başkalarını kafana takma. Bakan mı oldu ara polisi rahatsız olduğunu söyle bakışlarından.
    Bende spor salonundayım şöyle söyliyim dikkat çekiyor bakan erkek çok yani ne gözle baktıklarıda ortada. Haliyle arka kısmı örtecek bol uzun giysiler tercih edilmelidir. Koşu yaptığınızı söylemişsiniz kapşonlu giyiniz uzun bir şey tercih edin böylelikle hem kapatmış olursunuz hemde daha fazla terleyeceğiniz için daha fazla kalori yakarsınız.
    Arka kısım kapatılmayınca kalça resmen meydanda oluyor ben o abaza erkeklerden değilim ama spor salonunda olmama rağmen gözüm kayıyor sebebi ise beni tahrik etmesidir yani bakmam için tahrik ediyor.

1|0
    0|0
    • Biliyorum Kisin zaten kapsonlu giyiyorum ama simdi yaz geldi ve pisiyorum yani kapson giyemem.

• Uzun şeyler tercih edin derim bence. Tabi sizin giyiminize karışmak bana düşmez ama diğer abazanlarla karıştırılmak istemem fakat kalça kısmı açık kalınca özellikle tayt olunca kalça meydanda oluyor ve erkekleri tahrik ediyor. İster istemez bakan oluyor. Abazalar gibi bakandan tut ayıplayanlara kadar. Bana kalırsa uzun t- shirt tarzı şeyler giyip kalça kısmını kapatmanız ya da belinize bir şey sarıp kalça kısmını kapatınız bence, çünkü dünyanın her ülkesinde sapık erkekler var takip eden çıkabilir sizi kafaya takın biri olabilir.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...