Erkekler, bahsettiğim kişinin davranışını bana bir açıklar mısınız?

normal bir erkek arkadaşım var (sevgili değiliz) düşününki bu bana bir sene boyunca baya yakın davrandı, takılıp duruyordu izlemeler göz kırpmalar gülümsemeler ilgilenmeler falan öyle herkesi sevebilen biriside değil yani herkese yakın davranmaz bende ona yakın davranıyordum...sonra birden bire içine kapandı kimseyle (benlede) konuşmaz oldu ara sıra onun bana baktığını fark edince ben ona bakıyorum ve o hemen gözlerini kaçırıyor

ne yapmak istiyor bi yardım edin lütfen ...derdi ne olabilir

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• derdı kendısı ıle ılgılı ona yakın olmaya calıs ...

1|1
    0|0
    • dedigim gibi bayadan beri konusmayida birakmisti bugün onu görünce dayanamayip günaydin dedim gülümsedi bana sonrasinda kendi yanima geldi bana yorgun gözüktügümü falan söyledi ama yinede hic alismadigim konusma sekli ile yani hem yakin hem uzak nasil anlatcagimi bir bilsem

• pekı ya ooo

• bende onu ögrenmeye calisiyorum ya , sen ne düsünüyorsun

Erkekler Ne Diyor 6

• Aşık olmuş. Özgüvenini kaybetmiş. Sana da açılamıyor.

Yada utandığı birşey var. Gay olmuş olabilir.

Senle onla konuşmaya çalıştıkça da konuların üstünü kapatıyorsa da sana aşıktır. Ama sen konuşup gittiğinde ise geldiğin için çok sevinmiş olur. Tecrübesiz ilk aşklardan birisi.

1|0
    0|0
    • haha gay olmusdur kesin baska neden suskun olsun

• sohbet eğlenceli olsun diye o konuyu ekledim.*o kişi sana dönecektir. sen ona olan ilgini biraz azaltarak onu üzerine çekebilirsin. en azından dene. sana teselli olabilecek bir şey söyleyeyim. sana gelmezse gaydir :)

• ya bi cik git surdan sensin gay :D

iyide ilgimi azaltirsam benden daha cok uzaklasmasi daha gercekci degilmi zaten mesafeli davranmaya basladi

• benim 2 yıllık ilişkim var ve benimde böyle başlamıştı ... başta senden hoşlanmış sevmiş aşık olmak üzereymiş sanırım sonradan bunun uzun sürdüğünden dolayı endişelere kapılmış olmalı ki artık sana karşı koymak istiyor .. kararlı biri değilse tekrar eski haline dönecektir . ve er geç açılacaktır çünki dayanılmaz birşey :)

1|0
    0|0
    • ya bu gün onu görünce dayanamayip günaydin dedim gülümsedi bana sonrasinda kendi yanima geldi bana yorgun gözüktügümü falan söyledi ama yinede hic alismadigim konusma sekli ile hafif cekingen gibi...bir kac hafta öncesinde cekinme duygusunun c si yokdu

• arkadaşlık süresinde nasıl davranıyordun ona

• Aşırı ilgili fazla romantik canımlı cicimli gibi :)

• asıl sorun sende bence, adam yakınlaşmış ama olayın sadece arkadaşlıktan öte geçmediğini görünce moralibozulmuştur, hatta senin bir başkasına ilgi duydğunu hissettiyse tamamen çökmüş olabilir.

1|0
    0|0
    • yok benim sevgilim olmadigini biliyor baska erkeklerlede konusuyorum ama mesafe koymasinida biliyorum bu da onun farkinda aslinda

• senden ümide kesmiş gibime geliyor açılamadığı için sana ve seni başka birindende kıskanıyor olabilir hayatında biri var zannedebilir yani kısacası kendini başarısız hissediyor bana göre...

ona biraz ışık ver ve açılmasını bekle.. cesaret ver

1|0
    0|0
    • benim sevgilim olmadigini biliyor baska erkeklerle konusuyorum ama mesafemide koyuyorum bunlara karsi ...bu gün onu görünce dayanamayip günaydin dedim oda gülümseyip kafasini egdi sonradan kendisi yanima gelip bana yorgun gözüktügümü falan söyledi hafif cekingen bir sekilde...bir kac hafta öncesine kadar cekinmenin ney oldugunu bilmeyen birisiydi diyebilirim

• o çocuk seni istiyor=)

• gercekden öylemi düsünüyorsun?...

diyelimki öyle ozmn facede onca kizla niye arkadas oluyor seviyorsa onlarla konusmasi garip degilmi yoksa benmi yanlis düsünüyorum

• asik deli gibi seviyordur seni yoksa ne olsun

1|0
    0|0
    • ne burcusunuz bu ara

• nede olsa terazi burcusun bu burc hep dusunur en iyisiini yapmak icin

• :))

• aynısı kuzenimin başına geldi...kendiyle sorunları vardır..varoluşçu felsefenin hazin hüsranını yaşıyo çocuk

0|0
    0|0
    • :D peki neden ..bir kiz yüzündenmi onunkide?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...