Bu kadar kötü olmanın amacı nedir ?

beni sekiz farklı milletten bi milyon kişiyle öyle ya da böyle aldatan eski sevgilim çok somut kanıtlara rağmen ısrarla inkar edip onu affetmemi eskisi gibi olmamızı istedi. Ben bitti kesinlikle diyince şimdi de evlenme planı yaptığını öğrendiğim rus sevgilisinin fotoğraflarını paylaşıyo faceden. Vk diye bir rus sitesi var. Orda profiline kızın resmini koyuyo seni seviyorumm bilmem ne yazıyo. Ama altına düğün ne zaman yazan arkadaşının yorumunu siliyo. Ama şimdi konuşsam gene inkar eder. Bu neyin kafasıdır ? Nası bu kadar kötü olabilir bi insan ? Hala benden ne istiyo bi de ne bekliyo ? Niye canımı yakmaya çalışıyo ? Onca zaman öyle güzel inandırdı ki sevdiğine, nası yalan olabilir aklım almıyo.

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• Görmemişliğin ve toyluğun verdiği birşeydir. Sağlam bir tokat (manevi) yemeden düzelmez. Çok ergen bir tip. Kendi haline bırakmanda fayda var. Senle arkadaşlık bile etse seni rezil eder. Erkeğin or.. denen tiptir.

1|0
    0|0
    • aynen erkeğin o... su çok fena oluyo gerçekten. aslında 2 yıldır beraber yaşadığı aşkından geberdiği sevgilisi bunu hiç bi açıklama yapmadna dan die terketmiş. götü başı ondan sonra dağıtmış gibi geliyo biraz da bana bilemiyorum ama içinde varmış demek ki.

• erkek bu tip şeyleri bahane eder. ama araştırsan hayali birşey olduğu da çıkabilir. bu kişi olgunlaştığında boş yaşadığını farkettiğinde düzelir. ama şu an bulaşma boşver.

• yok zaten onunla artık olmaz ben sadece üzülüyorum işte. düzelse de artık benden uzak olsun.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Kişiliği hasarlı ve ne istediğini bilmeyen bir tip, orada burada farklı heyecanlar arıyor. Bir kişi onu kesmiyor, farklı farklı kızlarla birlikte olduğunda kendisini çok yükseklerde görüp rahatlıyordur. Bu tipler genelde böyle yaşamaya alışır yaşı geçtikten sonrada evlenip yuva kuracağı kız ararlar yada kızların bedduasını alır alır en son birisine çarpar ona buna bakmaz acıdan kıvranır. Yalanlarıyla seni kandırmaya çalışıyor inanma sakın, kendine göre birisini bulup yoluna devam et gitsin.

1|0
    0|0
    • ona buna bakmaz yerine oda olacak, hızlı yazında hatlar karıştı.

• Egosunu tatmin yolunda erkeklerde dönem dönem olan şeyler... Evlenme bir seremoni gibi horozun tavuğun çevresinde dönüp palazlanması ve başka tavuklaraın ne tepki verdiğine bakması gibi..

ondlasnikki olması lazım o sitenin..

1|0
    0|0
  • ilişki yasadın mı onun la ?

0|0
    0|0
    • nası bi ilişkiyi kastediyosunuz? cinsel bişi diyosan hayır hiç bişe yaşamadık. Yaşasak dicem ki onun için yapıyo ama benden hiç bi çıkarı yoktu yani.

• ozamn azda olsa yejne senı sevıyor ... bı tek sacmalıyor

• ya sevmese bunca zaman sevdiğine inandırmaya çalışmazdı heralde bi çıkarı yokken ben de öyle diyorum sonuçta gereksiz sorumluluktan başka bişe değildim eğer sevmiosa ama bu nası bi sevgidir onu da aklım almıyo.

• arkadaşında at kafası var bence, böyle saçma sapan, ne istediğini bilmeyen ve hala neden bu dünyada olduğu belirsiz tipler insanı kendi bataklığına çeker..

0|0
    0|0
  • ya bırak canım benım otun kafsını yasıodur :)) ben sunu bılırım sunu soylerım en kotu turk kızı kadını en ıyı ruskızndan ıyıdır ;) yolver canını yakmak ıcın ypıyor senın canın yanmazsa onun kı yaanck sabret :))

0|0
    0|1
    • -1 orası -100 olsa türk kızı frklıdır diyorum :))

• ya bi de yok ruslardan nefret ediyorum çok pisler hiç sevmiyorum hayatta yapamam bi rus kadınıyla bilmem ne diyodu. bi insan bu kadar iki yüzlü olabilir şimdi evlensin arkasını döner dönmez aldatılsın görsün gününü.

• ıste erkek mılletı rusu gorunce agızlarından salya akıyor :)) sımdı ıkıncı -1 lacagım :))

• 8 farklı ülke ve bir milyon kişiyle aldattı ? kim bu david beckham mı bu a.q

0|0
    0|0
    • tabi abartı var ama kısmen böle bi olay hayır öyle çok bi yakışıklılığı da yok da işte çakallık insanın içinde olucak.

• kabahat sende !

• oha yani ben naptım da kabahat bende bu kadarını haketcek ne yapmış olabilirim ?!

• adam çok iyi oyuncu demek ki :) akrep burcu mu?

0|0
    0|0
    • hayır oğlak. bi de sadık olur çok derler. İyi oyuncu da değil aslında öyle çok açık verdi öyle aptal saptal hatalar yaptı ki anlatamam. ben çok sevdiğimden görmek istemedim.

• o zaman kendi düşen ağlamaz :)

• hataları ben öğrendikten sonra yaptı zaten. ilişkimiz süresnce yoktu böle bişe. ama hala inanırdım ona salak gibi de çok açık verdi allahtn.

Kızlar Ne Diyor 3

• böyle erkeklerin topunu

1|0
    0|0
  • bence özellikle canınını yakmak istediğinden değil ,aslinda umrunda olmadiğindan böyle davraniyor...can sıkıntısından gelmiş biraz da burda takılıyım nasıl olsa güvenilir yine sonra giderim mantığı gibi geldi...

0|0
    0|0
    • umrunda değilse bi insan neden gidip ailenle tanıştırırsın ki onu ? ben ondan daha bu kdr zamanda evlilik lafı at ortaya demedim yane öyle saçma bi beklentim de yoktu. kendisi büyük büyük sözler verdi.

• Genelleme yapmak istemiyorum erkeklerin yarısından çoğu böyle. Hiçkimseye güven yok artık nasıl bir dünyada yaşıyoruz anlamadım

1|0
    0|0
Yükleniyor...