Fitness göbek sorun?

Arkadaşlar 3 senedir fitness yapıyorum. Biceps, triceps, omuz, göğüs, bacak, boyun, kanat falan bayağı şişti protein tozu da kullanmadım hiç. Yağ oranım %11 olmasına rağmen bir türlü göbeği eritemiyorum. Aynada yandan bakınca dümdüz bir karın göremiyorum ne yazıkki, six pack kaslar var mı derseniz, var göbeğin üstünden belli oluyor ama çirkin görünüyor. Ne yapabilirim? Haftada 4 gün kardiyo yapıyorum, beslenme programımı uzman bir diyetisyen hazırladı, antrenörlerim bile çözemiyor bu sorunu, hatta inanmıyorlar benim kaçamak yapmadığıma, illa ki yiyorsundur geceleri diyorlar?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• endomorf vücud tipin var ozamn protein tozu amino asit gulutamin bcaa kullana bilirsin artık 3 sene olmuş saglık sorunun yoksa doktor kontrolu altında küçük kür halinde steroide uygulaya bilirsin

0|1
    0|0
    • Hiç bulaşmak istemiyorum, spor salonunda kullananlar şimdi pişman. Endomorf olduğum doğrudur.

• Danışayım o halde, başlayabilirim o zman. Çok sağol yorum için.

• Rica ederim emin ol hiç bir zararı yok steroidler zararlıdır dogru direk testesteron hormonu veriyor ama herşeyin aşırısı zarar sonuçta ama emin ol dedigim supplementlerin hiç biri zararlı değil Supplement adı üstünde besin takviyesi asıl vücudunun ihtiyacı olan şeyi vermeyip bilinçsiz yaparsan zararını görürsün marka tavsiye olarakda Optimum veya paran varsa weider Ultimate nutrition bunlar tescilli markalar 10 senedir sporla iç içeyim herşeyi denedim

Kızlar Ne Diyor 1

• Ypp.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 4 ayda 6 baklava cikardim? 3 sende 10 ciksririm nasil calisiyorsunuz ag

0|0
    0|0
    • Bünye meselesi usta. Ben baklavaları çıkaramadım demedim ki, göbek düzleşmedi dedim.

Yükleniyor...