Adını beynine mıh gibi kazımak.

evet kızlar sizi kendine deli gibi baglayan erkekelrin özelliklerini konusma tarzını dan biraz baahseder misiniz? onu unutamıyorum dediginiz kisi size ne yaptıda o kadar aglandınız ( öyle biri yok diyenler ltfn baska birşey yazın ) :D

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• Suanki sevgilim. deli gibi seviyorum.

onla cikmadan önce onun sadece benimle konusmasina, baska hicbir kizla flört etmemesine bayiliyordum kendimi cok özel hissettim ve bu beni ona dahada cok bagladi. dügün falan olunca görüyordum onu hep caktirmadan bakayim diyordum göz göze geliyorduk hemen basimi ceviriyordum, böyle kücük heycanlar beni ona cok bagladi. neyse 2 sene konustuktan sonra cikmaya basladik, ondan beri bana bukadar iyi davranmasina hastayim. hic beni üzmedi, hic küfür etmedi, yanlis söz söylemedi, bana masum masum bakislari, düzgün konusmasi, benim gülüsümü sevdigi icin beni hep güldürmeye calismasi beni deli ediyor hep aklimda...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 1-ben ona yanaşmadan o bana yanaşmadı :)

2-ağırbaşlı ve uzak oldu , hani benim naz yapmama olanak sağlamadı en basta o naz yaptı bekletti gibi yani,

3-sonra benim naz yapmama izin verdi triplerimi çekti..

4-ağırbaşlı oturaklı oldu

5-hatalarımı söylerken kırıcı olmadı

6-hem maço hem sert hem duygusal olabildi..

0|0
    0|0
  • Konuşma tarzı, ben ne kadar mutsuz olursam olayım beni güldürebilicek bi konuşma tarzıydı, neyden mutlu olabiliceğimi bildiği için. Ve her dakika, kavga etsek bile beni sevdiğini hissedebildiğim için o kadar bağlandım sanırım :D sonuçta yine bitti, o ayrı :D

0|0
    0|0
  • Genelde ağlatmaz beni güldürür ve onu kahkahalara boğan tek kişi benim ...

0|0
    0|0
  • yüzük almış verirken ''bundan sonra sen benim masumsun''dedi... beynimde şimşekler çaktı... noluyoz lan dedim içimdeki bene.. biraz maço biraz serseri bi gülüşü vardı.. unutulur mu beee :DD

0|0
    0|0
  • Konuşması biraz böyle sert olacak kalın ses tarzı. Esmer olacak öyle kız gibi çok zayıfda olmayacak. Her kız erkekte biraz maçoluk ister. Tamam askım, tamam hayatım sen nasıl istersen tipleri genellikle kaybeden tiplerdir. Bakışı derin olacak.. (Fark ettimde ister istemez sevdiğim insanı anlatmışım.)

0|0
    0|0
  • kalbi sokulmus mu? :/

0|0
    0|0
  • Telefonda gitarla şarkı söylerdi :D

0|0
    0|0
  • beni baglama sebebı dogal olmasıydı.fazla konuşmaması ve gızemlı olması..

0|0
    0|0
  • Unutamadığım kimse olmadı henüz

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapmadı :/ Öyle körü körüne bağlandım sadece

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...