Lider Galatasaray-Gençlerbirliği Maçı Sizce Nasıl Geçer ve Nasıl Sonuçlanır?

Türkiyede ilklerin ve teklerin takımı olarak 4. Yıldızı takmak bizim için bir zorunluktur ve bu hedefte yarın Arenada Gençlerbirliği ile karşılaşacağız ve bu maçı rahat bir şekilde kazanacağımızı düşünüyorum özellikle strese girmemek için ilk 30 dakika mutlaka gol bulmalıyız bu maçta Sneijder in performansıda önemli 2 haftadır hasta olmasına rağmen takımı yalnız bırakmıyor o iyi oynadığı zaman takım seviye atlıyor ve hiç zorlanmıyoruz. Ayrıca sezon başında Galatasaray la dalga geçip alay edenlerin şimdi bu suratlarınıda görünce Galatasaray ın herşeye en iyi şekilde verecek cevabının olduğunuda birkez daha anlıyoruz

Lider Galatasaray-Gençlerbirliği Maçı Sizce Nasıl Geçer ve Nasıl Sonuçlanır?
Sizce bu maç nasıl geçer?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Kazanacagimizi umuyorum. Dogru 11 konusunda suphem yok ama degisiklikler de gidisata uygun yapilirsa hersey yolunda gider. Musleranin yoklugu dusundurse de skorun bizden yana olacagini dusunuyorum.

1|1
    0|0
    • Bence Musleradan çok hücum oyuncularınıb performansı önemli artık tekrar eskisi gibi rakipleri gole bağmalıyız

• Haklisin kardesim farkli yensek tadindan yenmez. Tesekkur ederim eig icin de.

Kızlar Ne Diyor 4

• Musleramız yok:(

0|1
    0|0
  • Burakla sneijder iyi oynasa biz alırız bence. musleranin olmamasi kötü ama kendi sahasinda oynuyo 3 maç kalmışken bırakmazlar bence

0|1
    0|0
    • Sneijder ve Buraktan yarın gol bekliyorum

• Insallah bana da öyle geliyo sneijder son haftalar kötüydü ya bu macta gosterir kendini

• HAHAHAHAHAAHHAHHAHAHA

ilahi renktaş videoya gülerken ağzımdaki çekirdeği babama tükürdüm adamcaz ne oluyo beee dedi

ellerine sağlık

maç hakkındaki yorumum yarınki maçı kazanarak Allahın izniyle matematiksel olarak şampyiyonlumuzu ilan ederiz.

Rakiplerimiz ne halt yerse yesin biz kendi maçlarımızı kazanmaya bakıcaz.

Kalede sinan olacak ben sinana iş düşeceğini pek sanmıyorum. 1-0 olsun bizim olsun.

0|1
    0|1
  • Alırız inşallah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen şampiyon olucaksın cimbombom.

1|1
    0|0
  • erken öten horozun başını keserler

1|1
    4|2