Sevgilinize yaptığınız en büyük sürpriz ya da aldığınız hediye ?

Sevgilinize yaptığınız en büyük sürpriz ya da aldığınız en manevi olarak değerli hediye neydi ?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• İzmir'e tatile gidecektik beraber halasının yanına uzun zamandır plan yapıyorduk ama iş güç aksilik çıktı gerçekten gelemeyeceğimi söyledim 1 hafta kala, çok üzüldü çünkü uzun zamandır planlar yapıyorduk 10 gün ikimizindi. Bende o ay içinde müfettişler geleceği için işletme de olmak zorundaydım. Neyse patron insafa geldi ben anlatınca durumu otobüse kendi ellerimle bindirdim izmir otogardan aldım tekrar kendi arabamla gittim arkasından hiç ses etmeden :D Beni görünce ağladı :) Ama ayrıldık ya la biz :/ :(

1|0
    0|0
    • yaaa :( hayırlısı olsn :(

• güzel düşünce :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Doğum günüydü o gün.. öğlen telefonda konuşuyoduk; sabah tarhana içtim dedim...o da "öğle yemeğinde bizdede tarhana çıkmış ama yetişemedim yemeğe, içim gitti" dedi.. duyunca içim cız etti.. izmirliler bilir, karataşta müthiş manzarasıyla asansör restoran vardır, o akşamda orda yer ayırttım.. hemen eve gittim, tarhana yaptım , koydum kavanoza doğru restorana gittim... "bunu ona servis edermisiniz" dedim kabul ettiler. Akşam restorana gittik. Tarhana önüne gelince afalladı..anlayamadı önce.. "nasıl oldu bu" dedi.. anlattım...

çok güzeldi be, çook... şimdi sadece güzel bir anı olarak kaldı bana... hem güzel hem buruk...

3|0
    0|0
  • kutu ıcınde toka kupe kolye vb. seylerın ustune gül yaprakları üstüne gümüş tozu ile adına yazdıgım sıır ... ne yazıkkı degerı nı bılemedı ...

1|0
    0|0
  • çok sevdiği bi yazarın kitabını almıştım kitabın içinde gül yaprakları kurutup vermiştim hey gidi günler :)

1|0
    0|0
  • aylarca ondan habersiz günlük tutmuştum.kimseye anlatmadığım şeyler.başta onun için bile yazmamıştım o kadar gizliydi ve ona verdim sonunda. bunu çok sevmişti.

1|0
    0|0
  • hediye almayı severim aslında ama en son sevgilime en son ne aldığımı bile hatırlamıyorum

ama özel bir event olmaksızın ruh halime göre canım istediğinde irili ufaklı hediye vermeyi severim

1|0
    0|0
  • İş için dubaı ye gıtmıstı..bende onun yanına gıttım 4 gun kaldım..cok sevınmıstı

eskı gunler..bıttı gıttı ama :D

1|0
    0|0
  • helikopterle apartmanın tepesinde dolanıp duruyodu dama çıkınca heyecandan çişini üstüme yaptı pihhh asitli astli

1|0
    0|1
  • olmadığı için dha birşey yapamadım :D

0|0
    0|0
  • buket yaptırıp iş yerine göndermiş tim ama değerini bile bilemedi manesef

0|0
    0|0
  • kalabalık bir yerde gözlerine bakarak yandım parçasını okudum

1|0
    0|0
    • mazhar alansonun mu ?

• hayırlısı olsn bu arada sesin güzelse yarşmalara katılda kız pişman olsn :D

• yok istemiyorum kendime ayırdım biraz zamanı

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...