35 gunde 3 beden?

Sabah 5 bucukta kalkip 40 dk interval cardio yapiyorum. Aksam da ebru sallinin skinny jeans ini yapiyorum. Bunun disinda diyetisyen onculugunde uyguladigim diyetim var. 35 gunde 3 beden incelme gibi bir ihtimalim var mi?

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• 3 beden incelirsin ama ölmekten beter olursun cok kas kaybedersin saglıgından olma

0|0
    0|0
    • oyle cok sey yazdim da bence agir degil gunde 1 saat spor ve dengeli beslenme 😄 diyetim agir degil

• Oyle de kadinlarin mutlak sorunu yani 😄

• sadece kadınların değil erkeklerdede ayni 8 tane baklavam olsun bütün plaj bana baksın yağ oranım %5 olsun filan fazla kilon cok yoksa dert etme 35 günde normal yapsan sporunu baya fark edersin o 1 beden bile muhteşem fark yaratıyor :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• 3 bedeeen? bence bu cok zor kendine cok yuklenme sonrasında eger yapmazsan vucudun sarkabilir veya aniden kilo alırsın onunda geri vermrsi cok zor olur sakin ol yani sakin sakin kilo ver ne bu siddet ne bu celal? :)

0|0
    0|0
    • Gunde 1 saat spor ne ki ya 😄

• Yok kiz tatil var tatil 😄 antalyaya gidiyorum ve plajda oyle havluya sarina sarina degilde ozguvenle yurumek istiyorum bu kiş acayip kilo almisim tabi yaz gelince farkediyor insan

• kıııız havluya sarın daha az gunah point alırsın isteee amaaan aman cıkıyonuz cıbıldak cıbıldak sonra piyuuuuw :)

• cok uçuk ya zor

0|0
    0|0
    • Hadi 2 beden olsun?

• yani senin metobolızmanada bağlı tabiki ıkı beden zorlarsan olur heralde ama birden verme bence

Yükleniyor...