Galatasaray - Manchester United?

karabük maçındaki rezalet futboldan sonra bu maçın tahminlerini alabilirmiyiz ?

Güncellemeler:
anlamadığım bşe var fatih terim her puan kaybettiğimiz maçtan sonra çıkıp iyi oynadıgımızı iddia edio.. yahu allah aşkına gs kendi sahasında hazırlık pasları yapmaktan baska ne yapıo.. hücuma cıktıgımız gibi topu kaptırıyoruz.. her ataga kalkışımızda ayagımızda top tutamıyoruz bi tuhaflık var bu takımda

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Her atağa kalkışımızdaki topu kaybediyoruz çünkü Burak ayağında top tutamayan bencilin teki sadece kendine oynuyor geçen seneki Trabzonsporun takım oyununu mahvetti şimdi bizim oyunumuzu mahvediyor Burak gol atar ama Galatasaray kaybeder tıpki geçen sene Trabzonsporun yaşadığı sezon gibi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Galatasaray yıkınç bir durumda şu anda diğer maçı tahmin etmeye heves bırakmadı :D

0|0
    0|0
  • bi moralsizlik bi uyuşukluk var fatih hocada eskisi gibi değil sanki neden fitili ataşlemiyo acaba

0|0
    0|0
  • galatasaray kazanmıştı ve finale çıkmıştı diye hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • Manchester United son maçta yenememişti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu kadroyla ve bu oyun yapısıyla çıkacağını zannetmiyorum. Oyuncular pek ders alacak durumda değiller fiziksel ve psikolojik olarak çöküntüde olan oyuncular var ama Fatih Terim ders çıkaracaktır inşallah. Sakin oynamamız lazım gerekirse topu rakibe vereceğiz, Yekta Riera ve Semih'in oynamaları artı olur.

0|0
    0|0
  • valla gs yenilmez ama kazanabilir mi onu bilemiyorum belkide o maçı kazanmak için bu kadar kötü oynamayı göze aldılar

0|0
    0|0
  • Lig Tv'de ilk verdiği röportajda 3 gün oynansa Karabükspor yenerdi dedi, iyi oynadık dediğini pek hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • ingilteredeki maçta gözlerime inanamamıştım manu kedi fareden kaçar gibi sıkışmıştı ceza sahasının önüne. bir fb taraftarı olarak gurur duymuştum o gün. fakat aynı umutları taşıyamıyorum buradaki maç için

0|0
    0|0
  • galatasary bu futbolla oynasın manchester yedek kadrosuyla 6 aatarrr!

0|1
    0|0
  • manchester alıcak 2-0

0|0
    0|0
  • Her maçın konsantrasyonu farklıdır..Lig telafisi olan uzun bir maraton ancak Şampiyonlar Liginde telafi yok..Aslanlarımız salı günü çıkıp gerekeni yapacaktır..Bundan kimsenin şüphesi olmasın..

0|0
    0|0
  • eh işte en büyük sorunda bu ya.ama bunu anlaması gereken adam anlamıyor inat inat inat kahroluyorum yemin ederim.biri de çıkıp bu adamın suratına bunları demezmi?ama nerde adamın burnu 2 metre havada..

0|0
    0|0
  • karabükten 3 yiyen manu karşısında kova olur.fatih hoca bi zahmet hatanın kendinde olduğunu kavrayıp yok çok kolay gol yiyoruz,şu oldu bu oldu demez ise belki bir ihtimal.bizde insanız yeter bu kadar eziyet, çekilmiyor o kocaman egosu artık.

0|0
    0|0
  • fatih terim: kuzey tekinoğlu berlin'e gidiyor benden maçı konuşmamımı bekliyorsunuz?

0|1
    0|0
  • işimiz zor :/

0|0
    0|0
  • 1-0 olsun bizim olsun.

0|0
    0|0
  • Go red devils !

0|0
    0|0
Yükleniyor...