Seviyorum, aşkından ölüyorum diyen adamın sevgisi 1 gün içinde bitti.

herşey güzel gidiyordu. sevdiğinide söylüyordu son görüşmemizde güzeldi, sonra değişti evlenmek istedi, vazgeçti. borcum var maaşım kesiliyor dedi, falan fistan... bir neden bulamıyorum bu duruma.. evlenip boşanmış olmasından süpheleniyordum son grüştüğümzde sordum, yok öyle birşey dedi hem olsa nolacak dedi. ben istemem ailemde kabul etmez dedim konu kapandı. sonuçta bu.. şuan ayrıldık pzt günü görüşcez nolcak bilmiyorum:(

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ya çok hevesliydi abileriyle konuştu "o iş öyle olmaz" dediler ayrıntılarını anlattılar o nunda gözü korktu haliyle senide kırmamak için türlü yalanlar uydurdu. Sen "ailem kabul etmez bende istemem" diye bişeyler yazmışsın sana cinsel tekliftemi bulunduda konu evliliğe bağlandı anlayamadım o laftan öyle bişi anlaşılıyor sen istemem diyincede bu 2. ihtimal vazgeçti. ben böyle bi sonuç çıkardım. Saygılar.

0|0
    0|0
    • evlenip boşandığından şüpheleniyordum ben, öyle birşey yok, olsa nolacak ddi bende dul adamla işim olmaz dedim 30 yaşında ben 22 ailemde istemez dedim

• 8 yaş çok mu fazla yazışından anladığıma göre sen şıksın arkadaş :) ne istiyorsan onu yap çünkü aşık olan insan yarı delidir ne desen anlamaz.Saygılar

• haklısınız :)

Erkekler Ne Diyor 8

• saglam ayakabı degıl taa sam a kacmanı onerırım ...

0|0
    0|0
  • Boş ver. Ya senden para bekledi. Yada geçmişte evliydi..Arama sorma...

0|0
    0|0
    • benim bi kazancım yok şuan, canımı yaktı böyle yaparak

• Gidene uğurlar olsun can yakacak bir durum yok. Adam kıtlığı yok. seni arayan binlerce delikanlı var. çevrene bak..

• göz şuan onu arıyo başkası umrumda değil ki :D bi atlatsam şu psikolojiyi

• seninle ilgili yeni öğrendiği birşey soğuttu bence. oluruna bırak. belki de eski sevdiği yeni sinyaller yolladı.

0|0
    0|0
  • Sana söyleyemediği bir şey var ve bunu gurur yapıyor.

0|0
    0|0
    • ne diye gurur yapıcak.

• vardır bir sebebi. sakin davranarak öğrenebilirsin. öğrenipte sorun değilmiş gibi davranırsan komple senin olur.

• senin için hayırlısı olmuş ciddi bir durumda yapsaydı daha kötü sonuçlara varıcağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Niye görüşeceksiniz her seni seviyorum diyene kanarsan sonuç bölye olur oyuncak gibi oynanırsın.

0|0
    0|0
  • çok sevdiğini sakız gibi söyleyen bir erkek sevmiyordur

0|0
    0|0
  • Kesin akrep burcudur.. yarın tekrar gelir evlenmek istiyorum der

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bosver, salla gitsin, kafasinda baska seyler vardi herhalde, ya istedigini alamigcagini dedi, yada baska seyler araniza girdi, bence fazla takma oyle bir erkegi, seni seviyorsaydi seni dusunuyorsa anlatirdi, senin kalbini fazla kirmadan ayrilirdiniz... Zaten, nerde oyle turk erkekler...

0|0
    0|0
    • düşünüyorum çıkamıyorum mantıklı bi sonuç çıkaramıyorum

• canim sana oyle davranan bir adama nasil deger verirsin? kendini zorla onu umursama, git onun 10 kati daha iyisini bul.. Ama... ama, seninde iliskinizde kabahatlarin varsa onu bilmem, belki yaptigin seyler oldu dayanamadi sana nasil soyligcegini bilemedi ayrildi

• bakalım pzt de bi gelmek bilmedi yaa sonuçları söylerim :) ama benm bi kabahatım yok düşündüm tabiki bunu sadece soğuk davranıyosun diyodu yılış yılış olamam ki yapamam bunu

Yükleniyor...