Bel çevresinde ki yağ problemi Sporcular bakabilir mi?

Benim boyuma göre kilom çok normal hatta benim kilo bile almam gerekiyor ancak yağ oranım çok fazla benim kilo vermeden bu bel çevresinde ki yağlardan nasıl kurtulabilirim ama 2-3 kelime yazmayın gerçekten ne yapmam gerekiyor spor salonuna gidemem çalışıyorum evde ne yapabilirim yardımcı olabilecek birisi var mı?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle hamur işi, kızartma, şekerli her türlü yiyecek ve içeceklerden uzak dur. Öğünlerin az ve sık olsun.
    Daha sonra, eve kondisyon bisikleti alma imkanın varsa al ve evde akşamları haftada 3- 4 gün 30 -45 dakika arası kullan. Ondan sonrada 8 - 10 dakikalık mekik çek. Bunlar yeterli olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• o son bel çevresi ne yaparsan yap gitmiyor bende careyi l carnitin+cla+termojenikte buldum yanındada yeşilçay tüketiyorum hızla gidiyor tabi agır sporla :)

0|0
    0|0
  • evde 2 adet dumbell ve barfiks barı ile yapabileceğin p90x eğitim seti var araştır. yağlarını yakarsın onla ama yinede bol yemek ye. çünkü seni zayıflatacak önce yağlarından başlar tabi. sonra vücuduna şekil verir.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim sağol ayriyetten bodyle uğraşıyorum evde dambıllarım var..

• Teşekkür ederim çok sağol

• Diyet yapacaksın kardeşim. Şeker tuz un yağ ekmek yok. Spor yap koş en iyi şekilde böyle gider

0|0
    0|0
Yükleniyor...