Ele gelmiyorum işte öleyim mi o zaman?

çok zayıf olduğum için yakın erkek arkadaşlarımın alay konusuyum.kız dediğin balık etli olur ele gelir bi de sana bak kemik gelir adamın eline biraz kilo al diyip duruyolar.benim iyiliğim için söylediklerini biliyorum.ama özgüvenimi yerle bir ediyolar.ben de isterdim daha dolgun olmayı ama kilo alamıyorum yani ne yapayım.bazen hırs yapıp şunların ağzını açık bırakmak istiyorum ama ...ama işte kilo alamıyorum.çok zayıf kızlar sizce de çok itici değil mi?:(

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• genelde o balık etli hanımlarda senin gibi olmak için spor salonu veya spor aletleri ameliyat vsyle şeylere dünyaca para harcıyor maddi yönen zarardalar sağlık yönünden ise zayıflamak için ilaç falan alı ölenler var emin ol kilo alsan bu seferde fazla kaçmış balık dedik balina olmuşşun gibi bu seferde kilonla dalga geçmeye baslıcak v sen bu seferde zayıflama yeöntemleri arıcaksın bazılarının işi sadece eleştirmektir öylede olsan dalga geçerler böylede olsan istedikleri gibi olsan öyle bir dönerler laf değiştirirlerki hatta eski halini bile övmeye başlarlar sen kimseye kulak asma formunu koru sen kendini beğendikten sonra gerisi boş önemli olan kendini beğenmen dalga geçmeye alısmıs olan sen istedikleri gibi oluncada geçer ozaman daha bi psikolojin bozulur onlara bakmak yerine aynaya bak onların sende gördükleriyle uğraşmak yerine aynadakı gördüklerine sen kendin yoğunlaş kendini beğendiğini kendinle barışık oldunu hisset ve hayatına devam et

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Spor salonu diye bir şey var :) Sağlıklı bir şekilde kilo alabilirsin :) Bu arada bence de kız dediğin ele gelir :)

0|0
    0|0
  • bence alakası yok sen altın kalbı nı sun sevdıgıne o senın kılona baglı kalmaz bence zayıf kızlar kucuk gorunur ve bı okadr da tatlı dır bana kalırsa sısman yerıne benı anlayan bır sevdıgım olmasını ve celımsız olmasını arzulardım :)

0|0
    0|0
  • Evet tahta gibi bir kız pek tercih edilmez. El atıldığında bi bacak bi popo bi göğüs gelmesi lazım ele.

Dengeli beslenerek bunu çözebilirsin. Sabah kahvaltılarını full malzeme ile yapmalısın. Bol Bol pilav yersen popo da büyür pek bir sorunun kalmaz. Hiç bir yerin büyümüyorsa popoyu büyüt. O diğerlerini ört bas eder.

0|0
    0|0
    • ://///ne yalan söyliym ben erkek olsam ben de tercih etmezdim:/ama olmayınca da olmuyo işte

• ama bu olmayacak anlamına gelmiyor. Senin elinde olan birşey.

• Hırs yapmaktansa seni bu halinle kabul etmeyen gösteriş yanlısı arkadaşlarını bir elekten geçir. Ben öyle dediğin gibi zayıf değilim ama zayıflık sağlıktır. Bu gibi gereksiz kişiler için moral bozmaya değer mi ? Bu kadar basit olmayın sevgili arkadaşım. İyisin sen boşver...

0|0
    1|0
  • Ben zayıf kızları pek sevmiyorum. Bende kilolu olduğum için elimde kalır gibime geliyor.

0|0
    0|0
  • kilo almak kolay. hem de göğus-bel- kalça altın oranda alırsın. ilaç kullanıcan. ele gelmek önemli arkadaşların haklı.

0|0
    0|0
    • çok isterim kilo alabilmeyi ama o kadar zor ki

• remeron die bi iaç var, gece yatmadan bi tane atıver ağzına. varsa potansiyelin baya şekle girersin1-2 ayda en fazla. çok güzel olursan teşekkür babında bi öpücüğünü alırım ama

• kimileri ufak kalça az meme sever.. ama gerçekler hiç değişmez koyver gitsin..

0|0
    0|0
    • nedir o gerçekler:(

• sahip oldukların ve sahip olduklarını sevebilecek insanların olduğu gerçeği..

• Zevkler ve renkler tartışılmaz bence. Ben zayıf severim diğeri balık etli sever başka biri şişman sever. Önemli olan ise insanın kendini bu üç halden biri olduğu halde sevmesidir;)

0|0
    0|0
  • erkek eline değil gönlüne istemeli kadınını...

sen öyle çok güzelsin şirine :)

istiyorsan gene al tabi kilonu.

0|0
    0|0
  • ohoo..şaplağı attın mı şöle keşkül gibi titremiosa olmaz o iş...ama umutsuzluğa kapılma yaşın ilerledikçe motabolizma yavaşlıycak vee yaşıtların fil gibiyken sen ideal olcaksın..acık sabır artık

0|0
    0|0
  • cınsellık hayatın olunca kılo alırsın

0|0
    0|0
  • 45 60 kilo arası iyidir.

0|0
    0|0
  • bu nasıl bi sevgidir anlamadım neyini seviyo ilk onu ogren !

0|0
    0|0
  • Troid hormonların ve metabolizman iyi çalışıyordur. Bazı arkadaşlarım zayıf kızlardan çok hoşlanıyorlar, özgüvenin'i onların kurduğum cümlelerle sentezleme derim..

0|0
    0|0
  • eczaneye gidip kilo aldırıcı şeyler dersen mamalar filan var onlar kilo aldırır. aslında en iyi kilo aldıran anti-depresan türleri var ama gereksiz yere kullanmak olmaz onları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Nedir bu arkadas,herkesin bir derdi var,sen almak istiyorsun tosun gibi kizlar vermek istiyor...Metabolizman hizli calisiyor demekki,eczaneden istah acici suruplar al...Belki bir faydasi olur...O arkadaslarina gelince,alinma ama cok bos insanlar...Kimse karsisindaki insanin ne hissettigini bilemez o yuzden patavatsizligin luzumu yok...Sirf onlar icin kendini degistirmeye calisma...

1|0
    1|0
    • ya ben de istiyorum kilo almayı.ben de biliyorum çok zayıf olduğumu ama onlar aramızdaki samimiyetten dolayı artık sık sık böyle söylemeye başladılar.insan ister istemez kırılıyor...yoksa sırf onlar için değil öncelikle kendim için değişmek istiyorum.kilo olayı da ha deyince alınmıyo artık sabrım da kalmadı

• kilo al gece yatmadan yemek ve çerez ye alırsın

1|2
    0|0
  • bende zayıftım çok değil ama o zaman ki erkek arkadaşım dalga olmasada bir kaç defa bunu söylemişti sinirine dokunuyor insanın.. sonraları kendim istediğim için 5 kilo kadar aldım..hatta o zamana göre 7 kg diyelim durduramadım :P ama bunu kendin için yap sen rahatsızsan kimsenin dalga geçmesine izin verme

0|0
    0|0
  • Canım balık etli olunca da öküz gibisin diyorlar erkeklere bir şeyler beeğndirmek zor ben 1.66 boyunda 53 kiloyum öküz gibisin diyenelri gördüm düşün yani

0|0
    0|0
    • ama ben baya zayıfım haklılar da yani kilo almam lazım bişey diyemiyorum:).senin boyun ve kilo süper bence ben de bi 52 falan olmak isterdim

• yoksa yiyip yiyipte kilo alamayanlardan mısın çok kıskanırım onları :D

• yok ben yemek yemeyi sevmem hiç.iştahım yok :)

• Bir kaç sene sonra seni görünce dipleri dusecek zamanla kilo alırsın ve akranlarindan daha güzel olarak :)) nereden biliyorum kendimden :))

Boyun uzunsa kilo fasa fiso bence :))

0|0
    0|0
    • yaaa nasıl başardın lütfeeen o duyguyu ben de yaşamak istiyorum.boyum fena değil 167yim

• ben de 22 yaşındayım şuan.umarım zamanla düzelir metabolizmam yavaşlar ne diyeyim..darısı bana

• Olmaz ise bir doktora gidebilirsin faydalı olur :))

• zayıf itici değil ya.

0|0
    0|0
  • Ele gelmek için kilo almayı istemek

Elletmeye meraklımısın?

0|0
    3|0
    • ya yürü git lafı bi yerinden anlıyosun

Yükleniyor...