Son 1 gününüz olsa....

Bugünün son gününüz olduğunu varsayalım ne yapmak isterdiniz?Malum kimse bilemez ama mayaların kehanetine yaklaşıyoruz. :)

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• sonkes bi ibadet ederdim sonucta bi o lazim olcak bana

• Ondan fazlasıda lazım. :) Gerçi ben bilemem ama...

• Öncekileri Göster
    • az gelir elbete tabiki ömür boyu eliminden geldigi kadar ibadetimizi yapcaz ama yani olsun yinede bosbos düyanin hevesinle ugrsasmakdan daha ii

• Yanii. :)

Kızlar Ne Diyor 3

• çok güzel geçirirdim neler neler yapardım :)

• Mesela?

• O değilde mayaların şuan ne yaptıklarını çok merak ediyorum. Heyecanlılardır.

• Mayaların nesli tükendi biraz araştırma yapmalısın. :))

• Goryeo halkınında nesli tükendi. Ama şuan ki adı kore.
      Bence biraz düşün.

• Maya kabilesi değil, mayalar tükendi diyorlar ama okuduklarını anlamalısın.

• otuturur günahlarıma tövbe eder ibadet ederim napıcam

• Cinayet planları yaptıktan sonra göz altında pişmanım demek gibi birşey bu. :) "Herneyse +1
      Kurtulma çabası"

• zaten son anda kabul olmuyordu sanırım ama yinede umut işte

Erkekler Ne Diyor 2

• son günüm olsa şimdi aklıma güzel bi şeyde gelmiyoki heralde herkesten sakladığım şeyleri söylerdim millete

• Hel�llik isteği mi gizlilerin açığa dökülmesi mi bu?

• gizlilerin açığa dökülmesi

• Mayaların kehabetine inananlara saydırırım ve uslu bir çocuk olup ölümü beklerdim !

• Herkezin fikrine saygı göstermelisin. Uslu çocuk olup ölümü beklersen sabahdan akşama kanepede oturup ruh hastası gibi duvara mı bakacaksın ayrıca onuda merak ediyorum şimdi?

• Öncekileri Göster
    • Güzel kardeşim aynen şöyle birşey daha geçiyor ama kutsal kitabımızda. Herkezin inancı kendinedir zorlamayın sadece davet edin diyor. Ben 21 Aralık 2012'de dünyanın sonu değil demiyorum. Ama rastgele bi tahminde bulunursak Pluton'dan başlayıp güneşe doğru gezegenlerdeki ısı miktarı düşüyor bu. Dünya'nın bir bu kadar daha zaman yaşayıp Güneş'in ateşinin sönmesinden kaynaklı Dünya'da hayat olmayacağını iddaa ediyorum.

• Sen Müslüman mısın bir onu söyler misin kardeşim ? Seni yargılamak için sormuyorum. Ona göre yazacağım da ?

Yükleniyor...