Spor salonunda bir kenara çekilip çikolata yesem ne gözle bakarlar?

ya ben dün omuz antremanını bitirip soyunma odasına gidip gizli gizli fıstıklı nugalı çikolata bar yedim ama bacak antremanında çok işe yaradı çok enerji verdi normalde bacak çalışiırken enerjim tükenirdi ama çok iyi geldi iyi çalıştım size şunu sorucam gizli gizli yememe gerek vbar mı salonda biyere oturup çikolatayı çıkarıp yesem beni görenler ne düşünür utanıyorum ben çekingen biriyim

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Antremandan sonra genellikle basit şeker tüketirim bunu birçok arkadaşlarım salakça bir fikir olduğunu düşünür ama anabolizma sürecini maksimum düzeye çıkarmak adına insülini tetiklemek için şeker tüketmek mantıklıdır ve protein sentezinde ve antrenman sonrası ve süresince iyileşmede önemli rol oynar ayrıca benim antremandan sonra şekerim düşüyor -_-

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• belki bakmazlar bile :D

0|0
    0|0
  • Bence sen spor salonuna bir buçuk iskender bir buçuk da Adana söyle ardından 1 pizza :)

0|0
    0|1
  • Bu hayirdir la? derler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sorun olmaz cogu antermana girmeden cikolata alırım iyi enerji veriyor :) . protein tozuyla karıstırdıgım bile olmuştur antermana girmeden önce ton balıgı öneririm

0|0
    0|0
  • Antrenman sırasında şekerli besin yemeyin. Yediğiniz zaman kandak şeker oranınız yükselir, bir anlık enerji artışınız olur. Ama vücut kan şekerini dengelemek için insülin hormonunu salgılar. Bu da ka şekeri seviyeni normale döndürür, düşürebilirde.. Böyle olunca da enerjin bir anda azalır ve duvara çarpma olayı gerçekleşir. Duvara çarpmada adım atacak halin kalmayabilir. Bir anda halterin altında kalabilirsin. Antrenman sırasında muz yemen daha sağlıklı olur.

0|0
    0|0
  • Enerji için yiyorsun çok normal bir şey , yiyen çok kişi var. Ye gitsin

0|0
    0|0
  • Valla bir cocuk yerken gördüğümde salonda elinden aldim huplettim cocukda bitanedaha varmis onuda hoca aldi karsilikl. Yedik :) ye dostum bişey olmaz ama enerjini yemkelerden alman vücudunda daha saglam sonuclar verir.

0|0
    0|0
  • çikolatalı protein var mı yedın

0|0
    0|0
Yükleniyor...