Fatih Terim'in egosu ne kadar büyük?

Bu adamın egosundan hep gerideyiz neden. Semih ve Amrabatı neden oynatmasın ki/ Terimin sonu geliyor mu

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Egosu çok yüksek.Bunu tek patron beim demesinden anlyabiliyoruz.Yada takımın gol sıkıntısı çektiği dönemler de dahi Baros u oynatmamasından

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence egolarına yenilecek bir adam değil fatih terim düşüncesi vardır mutlaka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Semih Amrabat Yekta hatta Riera konusuna katılırım ama bunun bir sebebi vardı. Bu maçın ama iyi ama kötü telafisi var ama Man Utd maçının kesinlikle yok. Bu maçta bir kaç kişiyi denemek istedi ama gördü ki Melo yok, Cris yok, Hakan Balta yok, Eboue sallanıyor, Hamit bir var bir yok, Umut cins ve bu liste böyle uzayıp gidiyor...

Man Utd maçında oyuncuların ders alacağını sanmıyorum ama en azından Fatih Terim ne yapması gerektiğini bilecektir ben inanıyorum.

0|1
    0|0
  • Sen birde Barosa yaptıklarına bak adamı resmen dışlıyor takımdann

0|0
    0|0
  • Şuan anladım ki bu adam size dünya kupasını aldırtsa yine yaranamaz. Terim'in sonu geliyor mu ne demek? Daha iyisini bulabilecek misiniz? Adam galatasaraya uefa kupasını aldırdı, 5 kere şampiyonluk yaşattı. Milli takımda EURO 2008'de 3. yaptı. Türkiye'nin avrupa'da ki başarılarının çoğusu bu adama ait. Biraz saygı be abi.

0|0
    0|0
  • Fatih terim büyük adam bir bildiği vardır diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • bu adamın bi bildiği vardır bence

0|1
    0|0
  • 15 20 kilo vardır:D

0|0
    0|0
  • en az gtü kadar büyük

0|0
    0|0
  • kanser etmeye devam ediyor bizi egosuyla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...