Ne yapmaya çalışıyor bu adam ?

2 3 saattir tek mesajıma cevap vermiyor arıyorum açmıyor derdi ne bu sevdiğim çocuğun ?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• hemen aklınıza kötü şey getirin belki bi işi var belki şuanda işim var die bile mesaj atacak durumda değil hemen cevap atmayınca benı sevmıor benı aldatıyor moduna giriyorsunuz ama kendınz 1 gun boyunca atmayınca ne var bunda dıosunuz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• demek senden vaz geçti... mesajına cevap vermediğine göre ? telefonunna cevap vermiyor bu sevgilinin pili bittiğine delalet :)

1|0
    0|0
  • rahat birakin biraz yaa nefes aldirin su sevdiginiz cocuklari cok bunaltiyorsunuz her saniye dakika saat mesaj mi olur? biraz ozlemek icin zaman taniyin yaa, kendinizi az ozletin ne bu?

1|0
    0|0
    • anlamıyorsunn merak ediyorum :((

• anliyorum ama baska seylerle ilgilensin biraz ugrassin her dakika attiginiz mesajlar sizi daha cok yaklastirmiyor bunu da siz anlayin.. biraz nefes alsin seni ozlesin o sana donsun guzel sozler yazsin, boyle senin arayip durman mi daha iyi onun arayip sana guzel seyler soylemesi mi? karar senin..

• aslında haklısın 1 saattir mesaj atmıyorum artık atmamda.

• liseli ergen tribi :D

0|0
    1|0
  • ovvvvv ..2-3 sattir mi?durum vahim...aldatılıyon kızım ayakta uyuma..silkin..kendine gel..dizginleri ele almalısın artık

1|0
    0|0
  • Fazla muhabbet tez ayrılık getirir, biraz rahat bırakmak gerek...

1|0
    0|0
  • uyuyordur duymamıştır belki geçerli bir açıklaması vardır belki

1|0
    0|0
  • işi vardır ne bilelim :/

0|0
    1|0
    • bilmiyorsan yorum yapma !

• uzak dur patlamım sanaa

• daha da küfür edersen profilin kapanabilir, sen bilirsin.

Kızlar Ne Diyor 4

• belki görmüyor telefon yanında değil ya da sesi kısık?

2|2
    0|0
  • İnsan böyle durumlarda tabi ki kızar sonuçta bekliyosun.. Sakin ol her şeyden önce sinirlenmemeyi dene, telefonu koy bir kenara ve başka bir şeyle uğraşmaya çalış.. Umarım bile bile yapmıyodur sevdiğin çocuk bunları..

1|0
    0|0
    • hayır yani insan bi işim var der değil mi :/

ama artık merak etmiyorum isterse hiç gelmesin.

• Haklısın nezaketen bi açıp şu an meşkulum diyebilir tabi.. Cevap verememiştir belki aslında bilemiyorum ama dediğim gibi takmamaya çalış..

• sevgilimisinz?

1|0
    0|0
  • sen bilmiyosan biz nerden bilelim

0|0
    1|0
Yükleniyor...