Kapat

Bu çocuk benı sevmeye başladı mı?

Arkadaşlar aynı mahallede oturduğm bir çocuk var.Ama ccougün çıkmadığı kız kalmadı.Biz yazın çıkmıştık 2 hafta sora ayrıldık.Ve su an yine çıkıyoruz. Bugün elinde küçük yazmış ama buse yazıyoduuu.Sizcee bu çocuk gerçekten aşık oluyor mu neden adımı eline yazdı sizee? Ve bu çocuk öyle çok mesajlaşmaktan konuşmaktan hemen sıkılııyo yazın çıktığımızda becerememiştim ama büşfeer o mesja atmadığı aramadığı sürece arammayı öğrenebildim. Ve günün osnunda o beni arıyor.Mesela moralim bozulsa hemen noldu yine durgunlaştın fila diyo.Ayy bilmiyorum ama bn çok seviyorum bu çocuğu umarm hayatının başlangıç noktası ben olurm

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• mahalle ergenliği :D kuzum bu ne böyle çok seviyorsa gelsin istetsin seni annenden :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• lise asklari.. ingilice puffy love diyorlar puf diye ucup gectigi icin.. herkesle cikan biri bi kisiyle idare edebilir mi bilmiyorum..

0|0
    0|0
    • kendsı 21 yasında snn ddıgın bı lıselı degıl canım

• ama lise havasinda belli ki.. herkesle cikan birine nasil guvenebiliyosunuz gercekten onu anlayamiyorum..

Kızlar Ne Diyor 4

• bnce böyle tiplerden uzak durulmalı. üzülen taraf oluyorsun sonunda

1|2
    0|0
  • ben heveslenme derim. geçici bir hevestir bu çocukğunki.

0|0
    0|0
  • Eline adını yazması güzel birşey sende seviyormuşsun inşallah isteidğin olur ne diyim :)

0|0
    0|0
    • bana bısey uzatıyodu bı baktım adım yazıyo gordugumu caktırmadım :D

• bundan farklı birçok anlamda çıkabilir ama inşallah dediğin isteidğin gibidir diğerini düşünmemek daha iyi .d

• Buse diye dövme yaptırana kadar yolu var hadi bakalım güveniyorum ben sana :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...